lenovo-ces-2022-teknosafari

Lenovo, CES 2022 kapsamında yeni teknolojilerini tanıttı. Daha akıllı iş, ev ve oyun ürünleri dahil olmak üzere hibrit yaşamı destekleyecek inovasyon ve çözümler görüntülendi.

Lenovo, “Herkes için Daha Akıllı Teknoloji” vizyonu ile gelişmiş ürün ve çözümlerini tanıttı. Şirketin ürün ailesinde ikonik bir marka haline gelen ThinkPad, Z13 ve Z16 modelleri ile genişledi. Ayrıca sıvı soğutma teknolojileri, yeni nesil monitörler ve çok daha fazla teknoloji tanıtıldı.

ThinkPad ürün grubunun zirvesinde yer alan 12. nesil Intel Core işlemcili ve Windows 11 destekli ThinkPad X1 Carbon, X1 Yoga ve X1 Nano bilgisayarlar, daha yüksek performansın yanında daha iyi kamera ve ses deneyimi sunuyor. Masaüstü bilgisayarlarda ise Lenovo’nun yeni 3. Nesil ThinkCentre M90a Pro ürünü daha akıllı bir bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. Yeniden tasarlanmış Tiny-in-One (TIO) bilgisayar TIO Flex, 2014 yılında çıkarılan modüler “Hepsi Bir Arada” iş bilgisayarı konsepti ile karşımıza çıkıyor.

ces-2022-lenovo-teknosafari

Lenovo ayrıca, yakın zamanda toplantı odaları ve eğitim ortamı için mükemmel nitelikte yeni ThinkVision endüstriyel ekran (LFD) modellerini tanıttı. ThinkVision T86, T75 ve T65, parlak 4K ekranlar, konforlu bir yazma deneyimi sunan entegre Lenovo Akıllı Beyaz Tahta yazılımı, dahili hoparlörler, mikrofonlar ve daha akıllı bir video konferansı için modüler bir web kamerası sayesinde toplantılara toplantı odasından ve uzaktan katılan kişiler için etkili bir iş birliği sunuyor.

Lenovo’nun düşük gecikme değerlerine sahip yeni monitörleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Lenovo Legion Y25-30 Monitör oyunda güç isteyen ciddi oyuncular için mükemmel bir ürün olarak öne çıkıyor. Hem Lenovo G27qe-20, hem de Lenovo G24qe-20 monitör Eyesafe® sertifikasıyla giriş düzeyi oyunculara düşük mavi ışık düzeyleri ve çok yönlülük sunuyor. Her oyuncu için olmazsa olmaz bir aksesuar olan fare tarafında Lenovo, kavrama özelliği için ergonomik olarak optimize edilmiş iki yeni ürünü de tanıttı. Lenovo Legion M600s Kablosuz Oyun Faresi ve Lenovo Legion M300s RBG Oyun Faresi 75 gramın altındaki ağırlıklarıyla süper hafif iki ürün.

Lenovo ayrıca, popüler platformları ve çevrimiçi mağazaları bir araya getirerek daha önce satın alınmış tüm bilgisayar oyunlarını tek bir noktada toplayan Legion Arena’yı sunuyor. Legion Arena özetle, Lenovo’nun oyunculara kitaplıklarında oyun ararken, başlatırken ve oynarken birden fazla platformdan sahip oldukları tüm oyunları tek bir yerde birleştirmenin kolay bir yolunu sunan yeni bir cihaz içi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:

GeForce Now kütüphanesi 8 yeni oyun ile genişliyor

Asus, RTX 3050 serisi ekran kartlarını duyurdu

Samsung Galaxy S21 FE 5G fiyatı belli oldu

Google, yeni Android özelliklerini duyurdu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz