LG UltraGear Oyun Monitörü

Güney Koreli teknoloji devi LG, ‘UltraGear 27GN880 Nano IPS Ergo’ monitörü ile oyun keyfini artırmayı vadediyor. Üstün hız sağlamak üzere tasarlanan monitörlerin; ms hız, 144 Hz ekran yenileme hızı, ‘NVIDIA G-Sync‘ desteği, sabitleme aparatı ve ergonomik standı ile birlikte geldiği ifade ediliyor.  

Güney Koreli teknoloji devi LG, ‘UltraGear 27GN880 Nano IPS Ergomonitörü ile oyun deneyimini bir adım öteye taşımayı vadediyor. Üstün hız sağlamak üzere tasarlanan monitörlerin; TN Speed” ile karşılaştırılabilen IPS 1 ms hız, daha az ardıl görüntü, hızlı yanıt süresi, 144 Hz yenileme hızı, ‘NVIDIA G-Sync‘ desteği, sabitleme aparatı ve rondelaya sahip ergonomik standıyla birlikte geldiği ifade ediliyor. Ürün üzerinde ayrıca; genişletme, daraltma, döndürme, eksen, yükseklik ve eğim ayarları da yapılabiliyor.  

Gerçekçi renkler, ultra yüksek hız ve yüksek tepki süresi sunan ve HDR10, ‘NVIDIA G-Sync‘ ve ‘AMD FreeSync’ desteği bulunduran monitörler, ergonomik standı ve tümüyle hareket ettirilebilmesi sayesinde ekstra rahatlık sağlamayı hedefliyor. Aktarılan diğer detaylara göre; 27 inç boyutundaki panel ile oyuncular, gerçek renkler görerek kendilerini oyunun içerisinde hissedebiliyor. Monitörün 2560×1440 piksel çözünürlüğü, 350 cd/m² parlaklığı ve yüzde 98 oranında DCI-P3 renk desteği ile kullanıcılaroldukça zorlu ve hareketli oyunlarda bile aksiyonun keyfini çıkarabiliyor. 

ms tepki süresi ve 144 Hz’lik yenileme oranı ile cihaz, oyuncuların sonraki kareyi daha hızlı görmelerini ve görüntünün daha sorunsuz akmasını sağlıyor. Böylece rekabet seven oyuncular, rakiplerine daha hızlı tepki verebiliyor ve kolayca hedefe nişan alabiliyor.  

‘LG UltraGear 27GN880’ monitör, oyun için ideal ekran konumu elde edilmesini de mümkün kılıyor

LG UltraGear Monitör

“HDR 10” desteğiyle hem HDR oyun hem de içerik keyfi sunan monitör, ‘NVIDIA G-Sync‘ ve ‘AMD FreeSync’ desteği de bulunduruyor. Bu sayede; hangi ekran kartı kullanılırsa kullanılsın, çok daha akıcı bir görüntü elde edilebiliyor ve düzensiz yırtılma, titreme veya takılmalar engellenerek, yüksek performans sağlanabiliyor. Monitörün kendi arayüzünde ise, Dinamik Hareket SenkronizasyonuSiyah Dengeleyici ve Nişan imleci desteği de yer alıyor. “Dinamik Hareket Senkronizasyonu”giriş gecikmesini en aza indirmeyi hedefliyor. Böylelikle oyuncularher anı gerçek zamanlı olarak yakalayabiliyor. Monitörün “Siyah Dengeleyici özelliği ise en karanlık yerlerde bile detayların net bir şekilde görülebilmesini sağlamayı vadediyor. Ayrıca monitöre, iki HDMI ve bir DisplayPort ile cihaz bağlanabiliyor. 

Diğer yandan, sabitleme aparatı ve rondela ile gelen ‘LG UltraGear 27GN880’ monitör ve ergonomik standın sunduğu esneklik; ekranın ergonomik bir şekilde genişletilip daraltılmasını, döndürülmesini, ekseni etrafında çevrilmesini, yükseltilip eğilmesini mümkün kılmanın yanı sıradaha rahat oyun oynanması için ideal ekran konumu elde edilmesine de olanak tanıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

LG, ‘Aeroscience’ Teknolojisine Sahip ‘A9’ Kablosuz Dikey Süpürge Modelini Satışa Sundu 

LG, Hava Temizleyen Yüz Maskesi Puricare’i Satışa Çıkıyor

LG, ‘Q52’ İsimli Yeni Akıllı Telefon Modelini Kullanıcı Beğenisine Sundu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz