Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Teknoloji LG, ‘Aeroscience’ Teknolojisine Sahip ‘A9’ Kablosuz Dikey Süpürge Modelini Satışa Sundu 

LG, ‘Aeroscience’ Teknolojisine Sahip ‘A9’ Kablosuz Dikey Süpürge Modelini Satışa Sundu 

Güney Koreli teknoloji devi LG, ‘Aeroscience’ teknolojisine sahip yeni ‘A9’ kablosuz dikey süpürge modelini satışa sunduğunu duyurdu. Cihazın; etkili parçacık toplayıcı Power Drive Nozzle’ başlığıtek dokunuşla kontrol, 5 aşamalı filtre sistemi, 8dakikaya kadar çalışma süresi sunan çift batarya sistemi Dual PowerPack, 3 farklı saklama ve şarj yöntemi ve optimum denge sağlayan tutma kolu Opti-balanced Handle’ özellikleriyle dikkat çektiği ifade edildi.  

Güney Koreli teknoloji devi LG, ‘Aeroscience’ teknolojisine sahip yeni ‘A9’ kablosuz dikey süpürge modelini ‘Brandshop’ ve ‘Teknosa’ mağazalarında satışa sunduğunu duyurdu. 30 Kasım 2020 tarihine kadar ‘LG A9’ dikey süpürge modelini alan tüketicilerin, içerisinde farklı kullanım başlıkları bulunan 1500 TL değerindeki bakım kitinin de sahibi olacağı ifade edildi. Cihazın; etkili parçacık toplayıcı ‘Power Drive Nozzle’ başlığı, tek dokunuşla kontrol, 5 aşamalı filtre sistemi, 80 dakikaya kadar çalışma süresi sunan çift batarya sistemi ‘Dual PowerPack’, 3 farklı saklama ve şarj yöntemi ve optimum denge sağlayan tutma kolu ‘Opti-balanced Handle’ özellikleriyle dikkat çektiği belirtildi. 

LG A9 Kablosuz Süpürge

Aktarılan detaylara göre; LG’nin güçlü mini siklonlardan yararlanarak toz parçacıklarını ayırdığı hava akımlı süpürge teknolojisi olan ‘Aeroscience’ sayesinde ‘A9’, temizlediği alanda bulunan çok ufak toz zerrelerini bile alarak temiz, toz ve kirden arınmış ortamlar yaratıyor. Çıkarılabilir ve yıkanabilir filtreler, tek dokunuşla kontrol, uzatılabilir boru ve ergonomik tasarımıyla da dikkat çeken ve kablosuz olmasıyla özgürlük yaratan ürünün; tozun yanı sıra, etrafa saçılan parçacıkları toplama konusunda da iddialı olduğu ifade ediliyor. ‘A9’da bulunan ‘Power Drive Nozzle’ başlığı içerisindeki doğrudan tahrikli motor, süpürme işlemi sırasında silindiri döndürerek etkili parçacık toplama özelliği sağlıyor. 

‘LG A9’, 80 dakikaya kadar çalışma süresi sunuyor

LG A9 Çalışma Süresi

Bununla birlikte; süpürgede bulunan hava filtreleme sistemi, 2.5 mikrona kadar olan toz parçacıklarının çoğunu ev yüzeylerinden temizleyebiliyor. 1. ila 3. aşamalarda ayrılan daha büyük parçacıklar toz haznesinde toplanırken, daha ince tozlar filtrelenerek 4. ve 5. aşamalarda yakalanıyor. Cihazın çıkartılıp yıkanabilen metal, bez ön ve ince toz filtreleri ise zaman içerisinde süpürgenin filtresinde biriken kirlerin temizlenmesine ve makinenin ilk günkü performansını devam ettirmesine olanak tanıyor. 

LG A9 Kablosuz Dikey Süpürge inceleme videosunu YouTube’da izlemek için tıklayın.

Diğer yandan; ‘LG A9‘, çift batarya sistemi ‘Dual PowerPack’ ile 80 dakikaya kadar çalışma süresi sunuyor. Cihaz ayrıca, bataryasının hızlı ve kolay değiştirilebilmesiyle de öne çıkıyor. Ürünün, ayarlanabilir yükseklik ve ergonomik dengeye sahip olduğu ifade ediliyor. ‘A9’, teleskopik borusu ve 4 farklı uzunluk ayarlama seçeneği ile de daha fazla çok yönlülük sağlıyor. Optimum denge sağlayan tutma kolu Opti-balanced Handle’ın ise süpürme işlemi sırasında konfor sağlamak ve kas gücünü azaltmak üzere ergonomik olarak tasarlandığı belirtiliyor.  

Paylaşılan diğer bilgilere göre, ‘Açık-Kapalı’ modları ve ‘Turbo’ modu dahil tüm güç seviyeleri tek parmak dokunuşuyla kolaylıkla değişebilen ‘LG A9’; duvara monte modu, ayakta durma modu ve kompakt mod olmak üzere üç farklı şekilde saklanabiliyor. Ürünün temizleme kolaylığı sağlayan aparat ve aksesuarları ise evin en ince detayına kadar temizlenebilmesini sağlıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

LG, Hava Temizleyen Yüz Maskesi Puricare’i Satışa Çıkıyor

Anker’in Kablosuz Dikey Süpürgesi Tek Şarjla 40 Dk Kullanım Ömrü Sunuyor

Dyson Mühendisleri Yatakların Nasıl Temizlenmesi Gerektiğini Anlatıyor

LG, Yeni Süpürge Serisini Ekim Ayı Sonunda Satışa Sunacak 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR