Okuma Süresi
1 dakika

Yeni çekilecek olan Matrix filminin kadrosuna, Sense 8 dizisinde Max Riemelt dahil oldu.  

Wachowski kardeşlerin 1999 yılında çıkarmış olduğu bilim kurgu serisi Matrix için yeni bir film çıkartılacağı ve bu yeni projenin başında, bu sefer sadece Lana Wachowski’nin yer alacağı açıklanmıştı. Yeni gelecek Matrix 4 filminin konusu ve hikayesinin detayları hakkında çok fazla bilgi gelmemiş olsa bile oyuncuların açıklanması, yeni filmi bekleyen hayranları heyecanlandırmıştı. Matrix 4 filminin, Matrix serisinin devamını anlatacağı gibi aynı zamanda, izlemiş olduğumuz Matrix filmlerinden öncesini anlatan ikinci bir film çıkacağı hakkında dedikodularda var. Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ikilisinin yine başrolleri paylaşacak olması, serinin sevenlerini oldukça heyecanlandırmıştı. 

Bu heyecanlı bekleyiş devam ederken yine Wachowski’lerin yaptığı fantastik dizi projesi Sense 8’in kadrosundan yeni bir isim daha kadroya dahil oldu. Max Riemeltİnstagram hesabından paylaştığı görsel ile yeni Matrix filminin kadrosunda olduğunu açıklamış oldu. 

View this post on Instagram

#matrix4 #happy #newmovie

A post shared by Max Riemelt (@maxriemelt) on

Matrix 4 çıkış tarihi ne?

Heyecanla beklenen Matrix 4 filminin çıkış tarihi 21 Mayıs 2021 olarak açıklandı.

Daha önce Sense 8 dizisinden Toby Onwumere’ın kadroya katıldığı açıklanmıştı. Filmin kadrosunda şu an Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II,  Jessica Henwick, Jonathan Groff, Jada Pinkett Smith gibi isimler bulunuyor.  

Matrix 4’ün kadrosuna yeni bir isim katıldı

Matrix 4 kadrosuna dahil olan yeni isim belli oldu