Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Uzun zamandır heyecanla beklenen The Last of Us II’nin geliştirme süreci tamamlandı. Hakkında birçok iddia çıkan PlayStation platformunda en çok dikkat çeken oyunlarının başında yer alan The Last of Us II ’nin haberini oyunun yönetmeni Neil Druckmann duyurdu.

Son dönemde koronavirüs sebebiyle sürekli çıkışı ertelenen ve en son süresiz olarak ertelendiği açıklanan The Last of Us II ’nin oyunseverleri sevindiren haberini Neil Druckmann, Instagram’dan paylaştığı bir video ile duyurdu. Druckmann, paylaştığı videoda oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığını açıkladı. 19 Haziran’da çıkması beklenen ve çok sevilen hayatta kalma oyununun hayranları paylaşılan videoyla oldukça sevindi.

Oyunun yönetmeni Neil Druckmann Instagram’dan paylaştığı videoda, “Sadece, şimdiye kadar yaptığımız en iddialı oyunla uğraşan takımı tebrik etmek istedim” şeklinde konuşan Druckmann, birkaç yıldır Joel ve Ellie’nin dönüşünü bekleyen hayranların sabrını takdir ediyor. Druckmann, “Naughty Dog’da bulunan herkesin adına sizlere teşekkür etmek istiyorum. Bizlerle birlikte oyunu beklerken çok sabırlı oldunuz ve buna ulaşmamıza sadece birkaç hafta kaldı” sözlerini sarf etti.

Neil Druckmann’ın Instagram Videosu:

Druckmann, paylaştığı videonun sonunda oyunla alakalı yapılan sızıntılara karşı net bir mesaj verdi. “Gördükleriniz, duyduklarınız, okuduklarınız ne olursa olsun, hiçbir şey bu şeyi baştan sona oynamakla karşılaştırılamaz. Bu bir oyun, oynamanız gerekiyor” diyen Druckmann, sızıntıların oyuna etki edemeyeceğini açıkça belirtmiş oldu. 

Yapım aşaması tamamlanan ve 2016 yılından bu yana devam oyunu beklenilen The Last of Us için hayranlarının sadece birkaç hafta bekleme süresi kaldı. PlayStation’da 100 GB yer kaplaması beklenilen oyunun alanı çok fazla gibi durabilir. Ancak oyunun geniş hikayesi ve günümüz grafik şartları baz alındığında bu kapladığı alanın normal olduğu varsayımı göz önüne alınmalı. 

The Last of Us II ‘nin Sızıntı Videosunun Yayınlandığı İddia Edilmişti

Birkaç hafta önce hayranları tarafından merakla beklenen The Last of Us Part 2’nin sızıntı videoları YouTube’da yayınlandığı iddiaları ortaya çıkmıştı . Devam oyunu niteliğinde olan The Last of Us 2’nin yayınlanan videosunda, hikayeler, anlar, görüntüler ve yeni karakterlerin göründüğü belirtildi. Önce YouTube’da yayınlanan videonun daha sonra ise Reddit’te yayınladığı söylendi. Söz konusu videolar her iki platformdan da kaldırılmıştı. 4 yıldan fazla bir süredir oyunseverlerin merakla beklediği seri hakkında bolca fikir sahibi olma imkanı tanıyan videonun doğruluğunu ise oyunun geliştiricisi olan stüdyo Naughty Dog ise doğrulamamıştı.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu

UFO GÖRÜNTÜLERİ, GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA SAVAŞLARI, EVDE DELİRMEMENİN YOLLARI – DigiToll #13

PlayStation 5 Mayıs Ayında Tanıtılabilir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz