Uncharted filmi
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Örümcek adam rolü ile tanıdığımız Tom Holland’ın başrolünde oynayacağı yeni Uncharted filmi için yeni gelişmeler var.  

Oyuncular tarafından çok sevilen PlayStation oyun serisi Uncharted’tan uyarlanacak yeni film için elle tutulur bir açıklama geldi. Uzun süredir merakla beklenen Uncharted filmi için birçok farklı dedikodu çıkmıştı  ama sonunda başrol Tom Holland’dan filmin çekim tarihi hakkında bir açıklama geldi.  

Örümcek adam performansı ile sevilen ve tanınan Tom Holland, başrolünde oynayacağı Uncharted filmi için yeni açıklamalarda bulundu. Chris Pratt ile başrolü paylaştığı Onward animasyon filminin galasında Tom Holland’a Uncharted filmi için sorular soruldu. Ünlü oyuncu Uncharted filminin çekimlerinin 4 hafta içerisinde başlayacağını söyledi. Almanya’da bulunan dublör ajansının son derece hızlı çalıştığı söyleyen Tom Holland, yeni filmin çekimleri için son derece heyecanlı olduğunu belirtti. 

Tom HollandUncharted oyununu oynamaktan çok zevk aldığını söyledi ve rolü alma süreci hakkında da konuştu. Sony Pictures şirketinin başkanı Tom Rothman ile karşılaştığı zaman konuşmanın bir şekilde oyunlara geldiğini söyleyen Tom HollandUncharted oyununu ne kadar çok sevdiğini, Tom Rothman’a söylemiş. Tom Rothman’daTom Holland’a ”Neden Nathan Drake’i oynamıyorsun?’’ diye sormuş. Bu soru karşısında çok sevindiğini söyleyen Tom Holland, bu film sürecinin onun için böyle başladığını söyledi. Aynı zamanda filmin son Uncharted oyunu olan ‘Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’ oyunundan fazlasıyla ilham aldığını belirtti.  

Nathan Drake ve akıl hocası Sully’nin define avcılığı maceralarını anlatan Uncharted bazen büyük aksiyon sahnelerine bazen ise fantastik öğelere ev sahipliği yapan, aksiyon ve macera odaklı bir oyun serisi. Filmde Nathan Drake rolünü Tom Holland oynarken, Sully rolünü ise Mark Wahlberg oynayacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Zombieland ve Venom filmlerini yönetmiş Ruben Fleischer oturacak. Yeni Uncharted filmin ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor olsa bile 2021 yılında izleyiciler ile buluşması bekleniyor. 

Sevilen çizgi dizi serisi Ben 10’un yeni sinema filmi çıkıyor

Sonic filmi rekor kırdı!

SüngerBob’un yeni filminde Keanu Reeves ve Snoop Dogg yer alacak

Netflix, abone olmayanlara da film sunacak