Yeni Ben 10 filmi

Cartoon Network çatısı altında çıkan, sevilen animasyon serisi Ben 10 için yeni bir sinema filmi duyuruldu.  

2005 yılından bu yana Cartoon Network çatısı altında yayınlanan Ben 10 çizgi film serisi zaman içerisinde tekrar tekrar başladı ve bitti. Ana hikayeyi devam ettiren serilerinin dışında tekrar tekrar başlatılan Ben 10 çizgi film serisi için çeşitli sinema filmleri bile yapıldı. 2007 ve 2009 yılında yapılmış sinema filmleri dışında 2012 yılında da bir animasyon sinema filmi çıkmıştı. Hatta ülkemizde ve birçok ülkede özel Ben 10 yarışmaları bile düzenlendi. Şimdi ise serinin yaratıcılarından yeni bir sinema filminin çekileceğine dair bir açıklama geldi. 

Birden fazla animasyon serisine sahip olan Ben 10 çizgi dizisinin yaratıcıları Duncan Rouleau ve Steven T. Seagle tarafından yeni sinema filmi için bir açıklama geldi. Yeni Ben 10 filmi Ben 10 vs. The UniverseThe Movie ismini taşıyacak ve serinin orijinal yaratıcılarının imzası bulunacak. Serinin yaratıcıları Duncan Rouleau ve Steven T. Seagle yaptığı açıklamaya göre hala yapım aşamasında olan film için net bir vizyon tarihi verilmemiş olsa bile 2020 yılının sonbahar aylarında vizyona gireceği söylendi.  

Uzaydan düşen bir meteor parçası içinden aldığı uzaylı teknolojisi olan bir saat ile farklı uzaylı ırklarına dönüşebilen Ben, kuzeni Gwen ve büyükbabası Max ile birlikte dünyayı hatta bazen evreni bile kurtarmak için çabalıyorlar. Yeni çıkacak olan Ben 10 vs. The UniverseThe Movie filminde bu konu üzerine gideceği söyleniyor. Çıktığı zaman büyük ihtimalle ülkemizde vizyona girecek olan film aksiyon odaklı bir aile filmi olacaktır. 

Sonic filmi rekor kırdı!

Sylvester Stallone’nin yeni filminden ilk görüntü geldi!