Vodafone Red’lilerin daha önce WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden sesli ve görüntülü aramalarını sınırsız yapma imkanı şimdi Instagram’a da geldi. Vodafone Red kullanıcıları artık Instagram’da canlı yayınları sınırsız bir şekilde yapacak. Aynı zamanda sınırsız bir şekilde izleme hakkına da sahip olacak. Vodafone Red’lilere Instagram’da sınırsız canlı yayın yapma ve izleme imkanı tanıyan şirket, bu bağlamda pandemi döneminde büyük beğeni toplayan “Mücbir Sebepler” programına sponsor oldu. Bartuğ Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın sevilen Instagram canlı yayınları artık “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” adıyla geri dönecek. 

Mücbir Sebepler Vodafone sponsorluğunda dönüyor

Vodafone, Vodafone Red müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda müşterilerine WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden sesli ve görüntülü aramalarını sınırsız yapma imkânı sunan Vodafone Red, şimdi de Instagram’da canlı yayın yapma ve izlemeyi sınırsız hale getirdi. Buna göre, Instagram’da canlı yayın yapmak ve izlemek Vodafone Red’lilerin internetinden yemeyecek. Vodafone Red, bu kapsamda Instagram’da canlı yayınlanan ve büyük beğeni toplayan “Mücbir Sebepler” programına da sponsor oldu. Program, yeni sezonda “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” adıyla yayınlanacak. Ayrıca, canlı yayından hemen sonra Vodafone TV’de izlenebilecek.

Vodafone Red’in sunduğu yeni ayrıcalığı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Red, sadece tarifelerden oluşan bir dünya değil. Müşterilerimizin uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, onlara seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda ayrıcalıklar sunuyoruz. Salgınla birlikte değişen yaşam tarzlarını da göz önüne olarak Red dünyasını sınırsız uygulamalarla genişletiyoruz. ‘Red yaparsa sınırsız yapar’ diyerek adım attığımız yeni dönemde müşterilemize önce WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden sesli ve görüntülü aramalarını sınırsız gerçekleştirme imkânı sunduk. Şimdi bir adım daha atarak, Instagram’da canlı yayın yapmayı ve izlemeyi Red’liler için sınırsız hale getiriyoruz. Yeni hizmetimizi taçlandıracak bir sponsorluğa da imza attık. Instagram’ın en sevilen canlı yayını ‘Mücbir Sebepler’e sponsor olduk. Yeni sezonda ‘Vodafone Red’le Mücbir Sebepler’ adıyla yayınlanacak programda Red müşterilerimize çeşitli sürprizlerimiz de olacak. Vodafone Red olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Red’le Mücbir Sebepler ‘in ilk bölümü 30 Ekim’de

Bartu Küçükçağlayan ile Melikşah Altuntaş’ın gerçekleştirdiği “Mücbir Sebepler” isimli Instagram canlı yayını, gündemi kendine has diliyle yorumluyor. Her geçen gün daha fazla takipçiye ulaşan “Mücbir Sebepler” içeriği ile büyük beğeni topluyor. Birçok ünlü ismin konuk olduğu “Mücbir Sebepler”, 2 ay sürecek ikinci sezonunda Vodafone Red sponsorluğu kapsamında “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” adıyla yayınlanacak. Programda Vodafone Red’e özel içerik ve entegrasyonlar da yer alacak.

İlk bölümü 30 Ekim Cuma gecesi saat 00.00’da yayınlanacak olan “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler”, https://www.instagram.com/bartu_kucukcaglayan/?hl=en adresinden izlenebilir.

İlginizi Çekebilir:

Vodafone eSIM’i Müşterilerine Sundu

Vodafone, ‘Asistanım Yanımda’ ile Görüntülü Destek Verecek

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz