Vodafone “Asistanım Yanımda” servisi ile müşterilerine akıllı telefon aracılığıyla görüntülü canlı destek verecek. Şirket donanım, yazılım, kablolama, modem arızası gibi durumlarda müşterilerinin yaşadığı sıkıntıları en aza indirgemek amacıyla yeni hizmetini sunuyor. 

Vodafone, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak yeni bir dijital servis çözümü geliştirdi. Vodafone’un yeni çözümü “Asistanım Yanımda” ile, müşterilerine donanım, yazılım, kablolama, modem arızası gibi durumlarda akıllı telefonları aracılığıyla uzaktan görüntülü canlı destek sunuyor. Vodafone müşterilerinin Vodafone saha ekipleri ve müşteri servisleri uzmanlarına sorunu görsel olarak tarif edebildikleri çözüm sayesinde sorunların ilk temasta büyük oranda çözülmesi sağlanıyor.

Teknik terimlerle konuşma derdi bitiyor

Vodafone’un yeni “Asistanım Yanımda” çözümü sayesinde müşteriler, teknik terimlerle uğraşmadan ve hata yapmaktan çekinmeden, paylaşmak istedikleri sorunu görsel ortamda sunarak canlı destek alıyor ve sunulan çözüm önerisini hemen uygulayarak hayatlarına kolayca devam edebiliyor. “Vodafone Asistanım Yanımda”, salgın döneminde bire bir temastan kaçınan müşteriler için de tamamen dijital ve sağlıklı bir çözüm sunuyor.

SMS ile bağlantı gönderiliyor

“Vodafone Asistanım Yanımda” sayesinde Vodafone uzmanları, müşterilere önce SMS göndererek, kullanıcıyı uzaktan yönlendirip, destek verebileceği şekilde görsel etkileşime davet ediyor. Evindeki ya da işyerindeki kullanıcı ise akıllı telefonunun kamerasını kullanarak çevresindeki tüm cihazların ilgili uzman tarafından canlı olarak kontrol edilmesini sağlıyor. Vodafone uzmanı, kullanıcıyı yönlendirerek sorunu adresliyor ve doğru yönlendirmelerle sorunun kısa sürede çözülmesini sağlıyor. Aynı zamanda çevresel koşullarda olası iyileştirme fırsatlarını da gözlemleyerek kullanıcıya daha iyi bir servis deneyimi için öneride bulunabiliyor.

Müşteri memnuniyetinde artış

“Vodafone Asistanım Yanımda” çözümü, müşteri memnuniyetinde önemli artış sağlıyor. Uygulama, kullanan müşterilerin %90’ından memnuniyet açısından tam puan aldı.

İlginizi Çekebilir:

Vodafone Türkiye’nin 1 Aydır Bitmeyen Bakım Çalışması: Evde İnternet Aboneleri Mağdur

Vodafone FreeZone Oyun Tarifesi İnternet Harcamayan Oyunlar Sunacak

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz