Netflix Ratched Dizisi Fragmanı
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Netflix, akıl hastanesi hemşiresi Mildred Ratched’ın hayatını konu alan ‘Ratched’ isimli yeni dizisi için tanıtım fragmanı yayınladı. Dizi, 18 Eylül Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacak.  

Dijital yayın devi Netflix, dünyanın en iz bırakan kurgusal karakterlerinden biri olan akıl hastanesi hemşiresi Mildred Ratched’ın hayatını alan ‘Ratched’ isimli yeni dizisi için resmi YouTube kanalı üzerinden bir tanıtım fragmanı yayınladı. ‘American Horror Story’nin yaratıcılarının imzasını taşıyan dizide, Sarah Paulson’ın başrolde olduğu görüldü. Dizinin, 18 Eylül Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi. ‘RatchedEvan Romansky tarafından Guguk Kuşu’nun unutulmaz karakterlerinden biri olan Hemşire Ratched’dan ilham alınarak yaratıldı.  

Dizide; Mildred Ratched’ı Sarah Paulson canlandırırken “Gwendolyn Briggs” rolünde Cynthia Nixon, “Hemşire Betsy Bucket” rolünde Judy Davis, “Lenore Osgood” rolünde Sharon Stone, “Dr. Richard Hanover” rolünde ise Jon Jon Briones yer alıyor. Ayrıca Edmund Tolleson karakterine Finn WittrockHuck karakterine Charlie Carver, Dolly” karakterine Alice EnglertLouise” karakterine Amanda PlummerCharles Wainwright” karakterine Corey StollCharlotte” karakterine Sophie Okonedo ve Vali George Wilburn” karakterine Vincent D’Onofrio hayat veriyor. Diğer yandan; dizinin baş yapımcılığını Ryan Murphy, Ian Brennan, Sarah PaulsonAlexis Martin WoodallAleen KeshishianJacob Epstein, Jennifer Salt, Margaret Riley, Michael Douglas, Robert Mitas ve Tim Minear üstleniyor. 

Netflix ‘Racthed’ Dizisi Konusu 

Netflix Ratched Konusu

Ryan Murphy ve Ian Brennan imzalı Netflix ‘Ratched’ dizisinin konusu, akıl hastanesi hemşiresi Mildred Ratched’ın hikayesi etrafında gelişiyor. 1947’de Mildred, insanlar üzerinde yeni ve rahatsız edici deneylerin yapılmaya başlandığı ve önde gelen bir psikiyatri hastanesinde iş bulmak üzere Kuzey Kaliforniya’ya geliyor. Gizli bir misyonu olan Mildred, kendini işine adamış ve kusursuz bir hemşire görüntüsü veriyor. Ancak çarklar dönmeye devam ettikçe akıl hastanesinin sağlık sistemine ve bu sistemdeki kişilerin arasına sızmaya başlıyorMildred’ın şık dış görüntüsünün altında yatan, onu uzun zamandır içten içe yakıp kavuran ve giderek büyüyen karanlık; gerçek canavarların doğuştan değil, sonradan canavar olduğunu gözler önüne seriyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix, ‘Jurassic World Kretase Kampı’ İsimli Yeni Dizisi İçin Fragman Yayınladı 

Netflix’in Eşcinsel Karakter Nedeniyle İptal Edilen Türk Dizisi

Netflix, Türkiye Ağından Çekilmeyeceğine İşaret Eden Yeni Bir Açıklama Yaptı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz