Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve Filmler
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
4 dakika

Dijital dizi, film platformları arasında en yüksek kullanıcı sayısına sahip olan Netflix, her ay içeriklerine yenilerini ekleyerek abonelerine seyir keyfi yaşatmaya devam ediyor. Biz de Tekno Safari editörleri olarak Netflix Türkiye’ye yeni eklenecek olan film ve dizileri sizler için takip ediyoruz. Bu yazımızda ise Netflix Türkiye Aralık ayı film ve dizileriyle karşınızdayız. İşte; ‘Netflix Türkiye Aralık 2021 takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Aralık ayı programı.’ ‘Netflix Türkiye Aralık 2021’de izleyebileceğiniz dizi ve filmler.’

‘Netflix Türkiye Aralık 2021 takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Aralık ayı programı.’ ‘Netflix Türkiye Aralık 2021’de izleyebileceğiniz dizi ve filmler’ detaylarıyla yazımızın devamında.

Netflix Türkiye Aralık 2021 Takvimi

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve Filmler

 • Yeşil Yılan (1 Aralık)
 • Lost In Space (1 Aralık)
 • The Cleanse (1 Aralık)
 • The Power of The Dog (1 Aralık)
 • Rain or Shine (2 Aralık)
 • Çakallar (2 Aralık)
 • Gizemli Delik (2 Aralık)
 • Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları (2 Aralık)
 • La Casa De Papel (3 Aralık)
 • Vücut Kamerası (4 Aralık)
 • Joker (6 Aralık)
 • Titans (8 Aralık)
 • The Unforgivable (10 Aralık)
 • The Witcher (17 Aralık)
 • Cobra Kai (31 Aralık)
 • Geçmişle Dans (31 Aralık)
Yeşil Yılan 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerNetflix Türkiye Aralık 2021’de izleyebileceğiniz dizi ve filmler listemize Yeşil Yılan ile başlıyoruz. Asya yapımı aksiyon filmleri arasında olan Yeşil Yılan’ın hikâyesi distopik bir evrende geçiyor. Kız kardeşini kurtarmaya çalışan Xiao, kendini bambaşka bir şehirde bulur ve burada geçmişini hatırlamayan gizemli bir adamla tanışır.

Lost In Space 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerPlatformda 2 sezon yayınlanan dizinin 3. sezonu 1 Aralık’ta Netflix aboneleriyle buluşuyor. Aksiyon, macera türünde olan dizinin 3. sezonunda, Robinsonlar tekrar buluşuyor ve Alfa Centuri’yi kurtarmak için mücadele veriyorlar. Aynı zamanda bu mücadele esnasında hayatta kalma içgüdüleri de harekete geçiyor.

The Cleanse 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerKorku türünde olan The Cleanse, neşe arayan hüzünlü bir adamın bir kampa katılmasının ardından gelişen olayları hikâyesine taşıyor. Kampta detoks suyu içen karakter, bu suyun etkisiyle içindeki kötülükleri somut bir gerçeğe dönüştürür. Bununla birlikte detoks suyunun yan etkileri kişilere göre değişiklik göstermektedir.

The Power of The Dog 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerListemize, kitaptan uyarlanan The Power of The Dog ile devam ediyoruz. Baskıcı fakat aynı zamanda karizmatik bir çiftlik sahibi, kardeşinin karısı ve oğlunu canından bezdirir. Diğer yandan saklı kalmış sırlar gün yüzüne çıkacaktır.

Rain or Shine

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerRain or Shine ilk sezonuyla Netflix’in Aralık içerikleri arasında olacak. Kore yapımı olan bu dizi, yıkılan bir binadan kurtulan iki kişinin hayatına odaklanıyor. Kayıplarının acısını atlatmaya çalışan karakterler, yeni bir gelecek inşa etmeye çalışırlar ve bu süreçte de aşkı, desteği birbirlerinde bulurlar.

Çakallar

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerSırada gerilim türünde Çakallar filmi yer alıyor. Bir grup yakın arkadaş yaz kampına gitmiştir ve kamp esnasında ormanda elmas bulurlar. Bu arkadaş gurubu buldukları elmasın ardından hayatlarını tehlikeye atan bir maceraya girerler ve aynı zamanda dostlukları da sınanacaktır.

Gizemli Delik 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerTayland yapımı korku türünde olan Gizemli Delik, iki kardeşin dedelerinin evinde tuhaf bir delik bulmalarını ve ardından başlayan korkunç olayları konu alıyor. Kardeşler bu deliği keşfederek aileleriyle ilgili korkunç bir sırrı da ortaya çıkarırlar.

Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerAltan Erkekli, Deniz Akkaya, Fırat Albayram, Öykü Çelik, Hakan Meriçliler gibi oyuncuları kadrosunda buluşturan film, Hababam Sınıfı serisine yeni bir soluk getiriyor. Filmde; yakışıklı, racon, format ve dede Özel Çamlıca Lisesi adına Kıbrıs’ta bir okul turnuvasına katılırlar ve burada aylaklıklar yaparak bir maceraya atılırlar.

La Casa De Papel 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerListemizde sırada Netflix abonelerinin büyük bir merakla beklediği La Casa De Papel yer alıyor. 3 Aralık’ta final yapacak olan dizide Profesör oldukça güç bir durumla karşı karşıya kalır. Hem altınları hem de ekibini bankadan çıkarmaya çalışırken zamanla yarışan Profesör büyük riskler alacaktır.

Vücut Kamerası 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerPolis Renee, bir meslektaşının korkunç ölümünü araştırmaktadır. Fakat kendi birimindeki polisleri hedef alan doğaüstü bir güçle karşı karşıya olduklarını fark eder.

Joker

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerSinema tarihine damgasını vuran Joker, Aralık ayında Netflix’in içerikleri arasında yerini alacak. Sosyal konulu drama türünde olan filmde, akli dengesi bozuk olan başarısız komedyen Arthur Fleck metroda uğradığı bir saldırının ardından 3 kişiyi öldürür. Bu olayın ardından Arthur, etrafına dehşet saçtığı yeni bir kimlik edinir. Filmde Joaquin Phoenix, Robert De Niro gibi sevilen oyuncuları izliyoruz.

Titans 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve Filmler3. sezonuyla Netlif’e gelecek olan Titans, bilim kurgu türünde izleyebileceğiniz bir dizidir. Dizi, bir arada kalmaya çalışan Titanların diğer yandan Gotham şehrini yok etmek isteyen gizemli Red Hoon ile mücadele etmelerini konu alıyor.

The Unforgivable

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerSevilen oyuncu Sandra Bullock’u başrolde izleyeceğimiz The Unforgivable, cinayetten hüküm giyen bir kadının hayatına odaklanıyor. Sert gerçekçi türde olan filmde, kadın karakter hapishaneden çıktıktan sonra onu affetmeyi reddeden bir toplumun içinde yaşamaya çalışır ve terk etmek zorunda kaldığı kız kardeşini aramaya başlar.

The Witcher

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerThe Witcher’ın 2. sezonunu bekleyenler Aralık’ta kavuşacaklar. 2019’da Netflix’e gelen The Witcher’ın yeni sezonu 17 Aralık’ta hayranlarının karşısına çıkacak.

Cobra Kai

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve Filmler3 sezon yayınlanan Cobra Kai’nin 4. sezonu Aralık’ta geliyor. Drama ve komedi türünde olan dizi, Karate Kid filmlerinin devamı niteliğindedir.

Geçmişle Dans 

Netflix Türkiye Aralık 2021'de İzleyebileceğiniz Dizi ve FilmlerListemizi Netflix Türkiye’de Aralık ayında izleyeceğiniz Geçmişle Dans adlı diziyle bitiriyoruz. Gizem ve suç türünde olan dizi, ilk sezonuyla Netflix’in yeni içerikleri arasına girecek.

İlginizi çekebilir:

Türkiye’de Günlük Televizyon İzleme Süresi 4.5 Saati Geçti

Sponsor Arayanlar için Yeni Platform: we-link-you

Vivo Y21s inceleme: Kamerası nasıl? Alınır mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz