we-link-you

Özgün projeleri için sponsor arayanlar ile markalar arasında bir köprü olma görevini üstlenen we-link-you yayınlandı. Platform, Türkiye’de öncü bir girişim ile proje üreticileri ve sponsorları dijital bir platformda buluşturuyor.

Gelişen teknolojinin sunduğu fırsatlar ile birlikte, birçok yeni girişim karşımıza çıkıyor. Yeni ve genç girişimlerin ve girişimcilerin en büyük problemi de çoğunlukla maddi kaynak sıkıntısı oluyor. Bu aşamada devreye sponsorlar girse de, sponsorlara ulaşmak oldukça zorlu bir süreç.

Dijital sponsorluk platformu olan we-link-you, Rana Erkan Tabanca ve Tuğba Parlak tarafından hayata geçirildi. Platform, markalar ve sponsorlar arasındaki iletişimi sağlıyor ve eski yöntemler, çağın ihtiyaçlarına göre uyarlanıyor.

we-link-you-teknosafari

Yeni projeleri ve vizyoner markaları bir araya getiren we-link-you, sponsor arayan girişimler için ideal bir durak olmayı hedefliyor. Platform aracılığı ile özgün girişimler, potansiyel sponsorlara ulaşabilirken, sponsor olmak isteyen kişi ve kuruluşlar ise, fikir ve proje sahiplerinin içeriklerini inceleyebilecek, projenin verimliliğini, olması gereken materyallerin kontrolünü, dikkat çekiciliğini ve istenen mesajı verip vermediğini kontrol edebiliyor.

Dijital dönüşümün bir tercih değil zorunluluk olduğu günümüzde, amaç ve hedef kitlelerini belirleyerek yoluna başlayan we-link-you,

birbirinden farklı, orijinal projeler havuzunun yanı sıra pratik ara yüzü sayesinde marka sahiplerinin hızlıca en uygun sponsor olabilecek markalara ulaşmasını sağlıyor. Online olarak güvenli ödeme ve satın alma seçenekleri sunan we-link-you marka sahiplerine kullanıcı dostu ve hızlı çözümler de getiriyor.

İlginizi Çekebilir:

Hepsiburada, App Store’da Günün Uygulaması Oldu

Türkiye’nin Birçok Büyük Şirketleri, Casper Kurumsal Çözümleri Tercih Ediyor

İBB, Yürü be İstanbul ile 1000 Adım Atanlara Kahve Ismarlayacak

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz