Netflix Türkiye ‘nin nisan ayında izleyici beğenisine sunacağı yeni dizi ve film listesi açıklandı. Aboneler nisan ayında Netflix’te hem yeni Türk yapımlarını hem de merakla beklenen dizi ve filmleri bulabilecekler. 

ABD merkezli dijital yayın akış hizmeti sunan Netflix, Türkiye’de nisan ayında kütüphanesine ekleyeceği yeni dizi ve filmleri açıkladı. Netflix yoğun geçecek nisan ayında ‘Fatma’ ve ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?’ gibi Türk yapımlarını da izleyicisi beğenisine sunacak. 

Netflix ‘in nisan ayında sunacağı filmler:

  • Concrete Cowboy (2 Nisan)
  • Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (9 Nisan)
  • Thunder Force (9 Nisan)

Netflix ‘in nisan ayında sunacağı diziler:

  • The Serpent (2 Nisan)
  • Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)
  • Gölge ve Kemik (23 Nisan)
  • Fatma (27 Nisan)

Netflix’in yeni filmleri

Concrete Cowboy 

Yaz tatilini Kuzey Philadelphia’da geçiren sorunlu bir genç (Caleb McLaughlin), ya suç dünyasına adım atacak ya da uzun zamandır görmediği babasını örnek alarak (Idris Elba) kent kovboylarının heyecan verici alt kültürünün parçası olacaktır. G. Neri’nin ‘Ghetto Cowboy’ adlı romanından esinlenen Kent Kovboyu’nun yönetmeni Ricky Staub. Yan rollerde Jharrel Jerome, Byron Bowers, Lorraine Toussaint ve Clifford “Method Man” Smith’e yer veren film 2 Nisan’da Netflix’te yayında.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?

Gülseren’in hayatı, acısıyla tatlısıyla Türkiye’nin yıllar içinde geçirdiği değişimin aynası. Onu başkalarından ayıransa sivri dili, zekâsı ve ateş böceklerine sevdası.

Thunder Force

Süper güçlere sahip kötülerin kol gezdiği bir dünyada iki çocukluk arkadaşının yolu yıllar sonra tekrar kesişir. Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise sakarlığı sayesinde tedavinin ilk deneği olmayı başaran iki eski dost, şehirlerini korumak için sıra dışı bir ekip kurar.

Netflix’in yeni dizileri

The Serpent

Gerçek olaylardan esinlenen The Serpent, seri dolandırıcı Charles Sobhraj’ın (Altın Küre adayı Tahar Rahim) ve onu adalet önüne çıkarmak için verilen olağanüstü mücadelenin hikâyesini anlatıyor.

Snabba Cash: Kolay Para

Her hayalin bir bedeli vardır. Stockholm’de girişimciler dünyası ile suç dünyası karşı karşıya gelince kısa yoldan zengin olma mücadelesinin hiç bitmediği bu ortamda tüm sadakatler, dostluklar ve iş ortakları sınanır.

Gölge ve Kemik

Karanlıklar Diyarı’nı yok etmek için bir mucizeye ihtiyacımız var. Gölge ve Kemik, 23 Nisan’da yalnızca Netflix’te.

Fatma

Fatma, sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler.

Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel hâline gelir.

İlginizi Çekebilir:

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi Korku Filmleri

Netflix Türkiye Açıkladı: Friends Platforma Ekleniyor

Netflix Türkiye Nisan 2021 Film Takvimi

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz