Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler

Tekno Safari editörleri olarak Netflix Türkiye’nin Nisan 2021 takvimiyle karşınızdayız. Nisan’da Netflix’te yayınlanacak olan yeni filmleri listelediğimiz bu haberimizde, filmlerin içeriğinden de kısaca bahsettik. İşte ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 film takvimi’, ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi’, ‘Netflix Türkiye Nisan ayı programı’ ve ‘Netflix Nisan 2021 yeni filmler’! Detaylar haberimizde…

İçerik çeşitliliğini arttıran Netflix, her ay güncellenen takvimiyle izleyicisine yeni dizi ve filmler sunmaya devam ediyor. Platform, en sevilen dijital platformlardan biri olmaya devam ederek büyüyen rakiplerine de meydan okuyor. Peki Netflix Türkiye’de Nisan ayında hangi filmler yer alacak? Netflix Türkiye’nin Nisan ayı takvimi nedir? Suç, duygusal ve romantik olmak üzere pek çok türde yeni içeriklerle izleyicisini buluşturacak olan Netflix’in Nisan programı tüm detaylarıyla haberimizde. İşte; ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 film takvimi’. ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni dizi ve filmler’. ‘Netflix Türkiye Nisan ayı programı’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni filmler’.  

Netflix Türkiye Nisan 2021 Film Takvimi 

Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler

Netflix Türkiye Nisan 2021 film takvimi’. ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni dizi ve filmler’. ‘Netflix Türkiye Nisan ayı programı’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni filmler’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni diziler’ haberimizin devamında. 

Sınır Yok  

Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler

Netflix Türkiye Nisan 2021 film takvimi listemizde ilk sırada yer alan ve 2 Nisan’da yayınlanacak olan ‘Sınır Yok’ Estrella adında bir kadına aşık olduktan sonra soygun dünyasına dalan ve acımasız bir dedektifin hedefi olan Angel’ın başına gelenleri konu almaktadır. 

Madam Claude
Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler   

Netflix Türkiye Nisan 2021 film takvimi arasında olan bir başka film de ‘Madam Claude. Yayın tarihi 2 Nisan olan film 1960’ların Parisi’nde geçmektedir. Seks işçiliğini adeta yeniden organize eden Madam Claude, hem siyasi hem de suç dünyasında korkulan bir kadın haline gelmiştir. Fakat zengin ve genç bir kadınla tanışır ve kurduğu bu düzen bozulmaya başlar.  

Kent Kovboyu  

Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler

Yayın tarihi 2 Nisan olan ‘Kent Kovboyu’ Philedelphia’da yaşayan ve uzun zamandır görüşmediği babasıyla tatilini geçirmeye karar veren bir gencin hikayesini konu almaktadır. Genç karakter, babasının yanına gittiğinde ise kendini siyahi kovboyların kurduğu bir toplulukta bulacaktır.  

Just Say Yes  

Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler

Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi listemize yine 2 Nisan’da yayınlanacak bir filmle devam ediyoruz. Romantik türünde olan ‘Just Say Yes’de iflah olmaz romantik Lotte masal gibi bir düğün planlamıştır fakat bütün planları altüst olur. Bununla birlikte oldukça benmerkezci bir karaktere sahip olan ablası nişanlanır.  

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? 
Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler 

Netflix Türkiye Nisan ayı programı listemize ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?’ adlı yerli bir filmle devam ediyoruz. Senaristliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Ecem Erkek, Engin Alkan, Devrim Yakut, Merve Dizdar, Ahmet Rıfat Şungar, Asuman Dabak gibi isimlerin yer aldığı, duygusal ve sıra dışı türde olan bu film dört rakamlı sayıları aklından çarpabilen üstün zekalı Gülseren’in hikayesini konu almaktadır. Yılmaz Erdoğan’ın tiyatro oyunu olan ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü’ bu kez 9 Nisan’da film olarak izleyicisiyle buluşacak.  

Thunder Force  

Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler

Listemize sırada yine yayın tarihi 9 Nisan olan ‘Thunder Force’ isimli filmle devam ediyoruz. Özel güçler kazanmaya yarayan tedaviyi keşfeden ve bu tedavinin ilk deneği olan iki çocukluk arkadaşının bir ekip kurarak yaşadıkları kenti suçtan korumaya çalışmalarını konu almaktadır. Aksiyon ve macera türünde izleyeceğimiz bu filmin oyuncu kadrosunda  Melissa McCharthy ve Octavia Spencer gibi başarılı isimler yer alıyor.  

Night in Paradise  

Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler

Drama ve şiddet içerikli türde olan ‘Night in Paradise’ 9 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak. Güney Kore yapımı olan film bir adamın gansterler tarafından hedef alınmasıyla birlikte karşılaştığı tehlikeler ve yaşadığı olaylar etrafında gelişiyor.  

The Soul  

Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler

Netflix Nisan 2021 yeni filmler listesinde yer alan ‘The Soul’ sürükleyici ve duygusal türde. Filmde bir savcı ve eşi bir iş adamının ölümünü araştırmaktadırlar. Fakat bu araştırmayla birlikte bazı doğaüstü sırları keşfederler ve ölüm ile yaşama dair bir ikilem yaşarlar. Film 14 Nisan’da yayınlanacak.   

Aşk ve Canavarlar
Netflix Nisan 2021 Yeni Filmler  

Netflix Türkiye 2021 Nisan film takvimi listemizi 14 Nisan’da yayınlanacak olan aile temalı ‘Aşk ve Canavarlar’ filmiyle bitiriyoruz. Film, canavarların yol açtığı kıyametten 7 yıl sonrasında geçmektedir ve eski sevgilisiyle yeniden buluşmak isteyen Joel’in rahat sığınağını geride bırakıp yola düşmesini konu almaktadır.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Mansur Yavaş ve Pqueen’in Twitch Yayını Rekor Kırdı! 

Netflix, Hesap Şifrelerini Paylaşmayı Engellemek İçin Çalışıyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz