Popüler komedi dizisi Friends’in Netflix’e geleceği haberi paylaşıldı. Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla, Friends ‘in 1 Nisan 2021 tarihi itibariyle kütüphaneye ekleneceği açıklandı. 

David Crane ve Marta Kauffman tarafından yaratılmış Amerikan yapımı sitcom türünde bir dizi olan Friends artık Netflix Türkiye’ye geliyor. 22 Eylül 1994 ile 6 Mayıs 2004 tarihleri arasında NBC’de yayınlanan ve dünyanın en popüler dizilerinin arasında yer alan Friends’in Netflix’e ekleneceği haberini Netflix Türkiye resmi twitter hesabından duyurdu.

Netflix Friends açıklaması:

Netflix Türkiye; “Friends 1 Nisan’da geliyor diye “Şaka mı bu?” diyenleriniz var görüyorum, bunun şakası mı olur.” açıklamasıyla güzel haberi duyurdu. 

Warner Bros. Television şirketine bağlı Bright/Kauffman/Crane Productions yapımı olan ve  Manhattan’da yaşayan bir grup arkadaşın hayatı üzerinde dönen Friends’in Netflix Türkiye’de yer almaması dizinin hayranları tarafından pek çok kez dile getiriliyordu. Normal şartlarda yurtdışındaki Netflix kullanıcıları tarafından erişim sağlanabilen ancak Türkiye’de izlenemeyen dizi artık 1 Nisan itibariyle ülkemizden de izlenebilecek. 

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olan Friends’in son sezonunun yayınlanmasından 15 sene sonra platform izleyicileri için sunulacak. 

Başrollerinde Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’in bulunduğu Amerikan sitcom dizisi 10 sezondan oluşuyor. Dizinin tüm bölümlerinin toplamı ise 235 olarak karşımıza çıkıyor. 

HBO Max Friends için özel bölüm hazırlıyor

Yıllardır hem ülkemizde hem de tüm dünyada oldukça popüler olan ve hala izlenen Friends dizisinin haklarını bünyesine ekleyen HBO Max, dizinin hayranlarını sevindiren bir haber paylaşmıştı. HBO Max, Friends için özel bir bölüm planladığını ve bütün oyuncuların yer alacağını belirtmişti. Dizinin özel bölümünün 2021 yılının ilerleyen zamanlarında yayınlanması bekleniyor. 

İlginizi Çekebilir:n

BluTV, ‘Friends’ Dizisini Tüm Sezonlarıyla Birlikte İçerik Arşivine Ekledi! 

Netflix’in Türkiye’de Yayınlamadığı Dizi ve Filmler

Netflix, Hesap Şifrelerini Paylaşmayı Engellemek İçin Çalışıyor

En İlginç Mobil Uygulamalar: Deep Nostalgia, Helal App ve Fazlası! | Hepsini Test Ettik!:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz