Netflix Kirpi Sonic Dizisi

Dijital yayın devi Netflix, dünyaca ünlü video-oyunu karakteri ‘Kirpi Sonic’ için yeni bir animasyon dizisi yayınlamaya hazırlanıyor. Daha önce televizyon yapımları ve sinema filmlerine de uyarlanan karakter için hazırlanan dizinin, 2022 yılında izleyici beğenisine sunulması bekleniyor.  

Dijital yayın devi Netflix, video-oyunu karakteri ‘Kirpi Sonic’ için yeni bir animasyon dizisi yayınlamaya hazırlanıyor. Çizgi film ve çizgi romanlarda da sık sık görülen karakter için daha önce birçok televizyon yapımı ve sinema filmi uyarlaması hazırlandığı da biliniyor. Şirket, dizinin yapımı için ‘Sonic’in yapımcısı ‘Sega’ ile iş birliği yapıyor. Bununla birlikte; dizinin yapımcı kadrosunda, ‘Wildbrain’ ve ‘Man of Action’ de yer alıyor. ‘Wildbrain’, geçmişte çocuklara özel hazırladığı içeriklerle tanınıyor. ‘Man of Action’ın ise ‘Ben 10’, ‘Generator Rex’ ve ‘Zak Storm’ gibi birçok yapımın yapımcılığını üstlenmiş olduğu biliniyor.  

Diğer yandan; ‘Sonic’ için hazırlanan yeni animasyon dizisinin konusunun ne olacağı, henüz net olarak bilinmiyor. Fakat paylaşıldıktan kısa bir süre sonra silinen bir tanıtım görselinde; yeni ‘Sonic’in, klasik ‘Sonic’in aksine daha modern ve üç boyutlu bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Dizinin, 2022 yılında izleyici beğenisine sunulması bekleniyor. 

Bu yıl vizyona giren ‘Kirpi Sonic’ filmi, gişede en yüksek açılış yapan video-oyunu uyarlaması olmuştu

Kirpi Sonic Filmi

Netflix, daha önce ‘Assassin’s Creed’, ‘Splinter Cell’ ve ‘Resident Evil’ oyun serileri için de içerikler hazırladığını duyurmuştu. ‘Kirpi Sonic’, dijital yayın devinin video-oyunu tabanlı içerik listesine eklediği bir başka yapım oldu. ‘Kirpi Sonic’ serisinin aynı adlı aksiyon filmi ise 2020 yılı başlarında vizyona girmişti. ‘Sega’ ve ‘Paramount Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği film, gişede en yüksek açılış yapan video-oyunu uyarlaması olmuştu.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix, George Clooney’li The Midnight Sky’ın Yeni Fragmanını Yayınladı

Netflix Türkiye’nin 2020 Yılında En Çok İzlenen Yapımları, Drama ve Komedi Türündeki İçerikler Oldu! 

Netflix, Çocuk Aktivite Raporu ile Aile Profili Özelliklerini Test Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz