Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Online dizi ve film yayın platformu Netflix, bünyesine yeni içerikler eklemeye devam ediyor. Şirketin yeni fantastik dizisi Cursed’in resmi tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix Cursed ‘i Temmuz ayında platforma ekleyecek.

Tüm dünyayı büyük ölçüde etkileyen koronavirüs pandemisi sebebiyle insanlar evlerinde daha fazla vakit geçirmek zorunda kaldılar. Online yayın platformları da bu süreçte abonelerine daha fazla içerik sunmak adına çalışmalarını hızlandırdılar. Netflix de bu süreçte bünyesine daha fazla dizi, film ve içerik ekleyerek abonelerini memnun etmeye çalışıyor. 

Netflix’in Temmuz ayında yayınlaması beklenen yeni dizisi Cursed’in fragmanı ise bugün şirket tarafından yayınladı. Cursed, aynı isimli New York Times’ın en çok satan romanından uyarlanan fantastik bir dizi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Netflix ‘in Cursed Dizisinin Konusu

Genç kadın kahraman Nimue, nam-ı diğer ‘Lady of the Lake’ tarafından anlatılan ve Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, gizemli ve özel güçlere sahip Nimue’nin ‘Gölün Kraliçesi’ne dönüşümünü konu alıyor. Nimue, annesinin ölümünün ardından Merlin’i bulmak ve eski kadim bir kılıcı teslim etmek için beklenmedik bir ortak bulur. Çıktığı bu yolculukta ise korkunç Kırmızı Paladinler ve suç ortakları Kral Uther karşısında bir direniş ve cesaret sembolü haline gelir. Doğanın yok edilmesi, din terörü, anlamsız savaşlar ve imkansızı başarmak için cesur bir lider olmak gibi günümüz temalarını da içine alan Cursed aynı zamanda bir yetişkinliğe geçiş öyküsü.

Cursed Fragman:

  • Dizinin Yaratıcıları: Tom Wheeler (Kitabın Yazarı) ve Frank Miller (Kitabın İllüstratörü)
  • Dizi Yürütücüsü: Tom Wheeler
  • Yürütücü Yapımcılar:Tom Wheeler, Frank Miller ve Leila Gerstein
  • Yardımcı Yapımcı: Silenn Thomas
  • Yapımcı: Alex Boden
  • Format: 60 dakika x 10 bölüm

Cursed dizisi oyuncu kadrosu

Oyuncu Kadrosu: Katherine Langford (Nimue), Devon Terrell (Arthur), Gustaf Skarsgård (Merlin), Daniel Sharman (Weeping Monk), Sebastian Armesto (King Uther Pendragon), Matt Stokoe (Gawain), Lily Newmark (Pym), Shalom Brune-Franklin (Igraine), Emily Coates (Sister Iris), Billy Jenkins (Squirrel), Bella Dayne (Red Spear), Peter Mullan (Father Carden)

İlginizi Çekebilir:

Karakomik Filmler 2, Netflix’e geliyor

Netflix, Hakan: Muhafız’ın 4. Sezon Çıkış Tarihini Açıkladı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz