Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Netflix’te yayınlanacak olan yeni Sherlock Holmes projesi hakkındaki ortaya bilgiler çıktı. Netflix ‘te yer alacak Sherlock Junior olarak adlandırılan filmin senaryosu Ehren Kruger ve Matt Kuzma tarafından ele alınacak.

Online dizi ve film akış hizmeti sunan Netflix’te Sherlock Holmes dizileri ve filmleri oldukça popüler. Son olarak bir Netflix yapımı olarak izleyicilere sunulan ve Sherlock Holmes’ün kız kardeşinin hayatını anlatan Enola Holmes filmi, izleyiciler tarafından oldukça beğenilmişti. Film, 78 ülkede 4 gün boyunca en çok izlenen film olmayı başararak yoluna devam ediyor. Ancak ortaya çıkan yeni bilgilere göre Netflix, Sherlock Holmes projelerine bir yenisini daha ekleyecek. What’s on Netflix’te yer alan bilgilere göre, Sherlock Junior olarak adlandırılan yeni proje Netflix Orijinal yapımı olacak.

Sherlock Junior isimli yeni projede, filmde kimlerin oynayacağı ya da filmi kimin yöneteceği gibi bilgiler henüz bilinmese de senaryoyu kaleme alacak yazarlar öğrenildi. Netflix’in yeni Sherlock Holmes projesini yazacak ilk isim Ehren Kruger olacak. Aynı zamanda yapımcı da olan Amerikalı yazara, daha önce Sony Picture Entertainment’ta görev alan Matt Kuzma eşlik edecek.

Netflix ‘te yer alacak Sherlock Junior ‘un konusu ne?

Netflix’in yeni Sherlock Holmes projesi üzerinde bir süredir gündeminde olduğu ve yazarların bulunmasıyla da birlikte Sherlock Junior’a ilk adımların atıldığı What’s on Netflix’te yer aldı. Filmde edebiyat tarihinin en ikonik karakteri Sherlock Holmes ve ona olayları çözmesinde yardımcı olan arkadaşı Dr. Watson’ın genç hallerinin görüleceği biliniyor.

Elde edilen bilgilere göre, Sherlock Junior ve John Watson kasabadaki bir cadı lanetini çözmek için bir araya geliyor. Ardından artık efsaneleşen ikilinin yeni maceralarını izleyeceğimiz yapımın umut vaad ettiği ifade ediliyor.

Platformdaki Sherlock Holmes yapımlarıyla başarı toplayan Netflix’in yeni projesinin yanı sıra, şirketin Sherlock’a Londra’da suçları çözmesine yardımcı olan çete The Irregulars üzerinde de çalıştığı biliniyor. 

İlginizi Çekebilir:

Enola Holmes, Netflix’in En Çok İzlenen Filmi Olma Yolunda

Netflix, “Hâlâ İzliyor Musunuz” Özelliğini Kapatmak İçin Teste Başladı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz