Electronics Arts’ın oyunseverler tarafından beğeni toplayan Apex Legends oyununa NVIDIA Reflex desteği geldi. Milyonlarca Geforce oyuncusu için sistem gecikmesini azaltan bir teknoloji olan NVIDIA Reflex Apex Legends ’a eklendi. Bunun yanı sıra pek çok oyunseverin heyecanla beklediği ve Ubisoft’un geliştirdiği Watch Dogs: Legion ’un da önerilen sistem gereksinimleri açıklandı.

EA’nın popüler oyunu Apex Legends, milyonlarca GeForce oyuncusu için sistem gecikmesini azaltan bir teknoloji olan NVIDIA Reflex’ desteği alan oyunlardan biri oldu. Genellikle giriş gecikmesi olarak anılan sistem gecikmesi, her tür oyunun yanıt verme hızını etkileyen en temel faktörlerden biri. Bu nedenle düşük sistem gecikmesi online oyuncular için rekabette en önemli unsurlardan biri haline geliyor. NVIDIA Reflex desteği, EA’nın en son güncellemesiyle ve mevcut NVIDIA Game Ready Sürücüsüyle etkinleştirilebiliyor.

Watch Dogs: Legion nasıl bir oyun?

Ubisoft’un beğeni toplamayı başaran oyunlarından biri olan Watch Dogs, yeni serisi Legion ile 29 Ekim’de Xbox One, PlayStation 4, PC ve Google Stadia platformları üzerinden kullanıma sunulacak. Oyunun hikayesi, Londra sokaklarında yer alacak ve NPC’leri, oynanabilir bir karakter alınabilmesini mümkün hale getirmek adına önemli değişiklikler içeriyor olacak.

Watch Dogs: Legion’un Önerilen Sistem Gereksinimleri

Ubisoft’un merakla beklenen Watch Dogs: Legion’un önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. 29 Ekim’e kadar belirli perakendecilerde ve online satıcılarda GeForce RTX 3080 ve RTX 3090 grafik kartı veya masaüstü oyun bilgisayarının satın alınmasıyla birlikte sunulan Watch Dogs: Legion, NVIDIA DLSS ve ışın izlemeli yansıma özelliklerine sahip oluyor.

İlginizi Çekebilir:

NVIDIA Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone İçin NVDIA Reflex Desteği Getiriyor

‘Amnesia: A Machine for Pigs’ ve ‘Kingdom New Lands’, 15-22 Ekim Tarihleri Arasında Epic Games Store’da Ücretsiz Olacak

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz