Netflix, yeni Türk dizisi 50m2 ’nin ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Popüler dizi ve film platformunun yeni Türk dizisinin ilk tanıtım fragmanı bölüm içinden görüntüler sunmuyor. Ancak izleyicilerin diziden neler beklemesi gerektiği hakkında açıklamalarla geliyor. 

Kaliforniya merkezli online içerik akışı sunan Netflix, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni Türk dizisi 50m2’nin ilk tanıtım filmini yayınladı. Burak Aksak ve Selçuk Aydemir’in yapımcılığını üstlendiği dizi 27 Ocak’ta izleyici beğenisine sunulacak.

Netflix Türkiye’nin yeni dizisinde başrolü sevilen oyuncu Engin Öztürk’ü görüyoruz. Dizinin ilk tanıtım filmini yayınlanmasına rağmen dizi içinden görüntülerin yer almadığı videoda, izleyiciler diziden neler bekleyebileceğine dair ayrıntıları bulabiliyor. Ana karakterin Gölge ismiyle karşımıza çıkacağı yeni dizi aksiyon türüyle kullanıcıların dikkatini çekebilir.

50m2 dizisinin konusu

Netflix’in yeni Türk dizisi 50m2 ismiyle şimdiden konuşulmaya başlandı. Aslında dizi de olayların çıktığı noktaya dayanıyor. Ana karakter Gölge’nin kendisini büyüten Servet Nadir isimli bir adamın kirli işleriyle uğraşıyor. Ancak Gölge daha sonra geçmişini bulmak için Nadir’in yanından kaçıyor. Bu noktada kendisini 50 m2’lik bir terzi dükkanına atan Gölge’yi terzinin bulunduğu mahalledeki insanlar, ölen terzinin oğlu sanıyor. Bu küçük terzi dükkanında hayatını sürdürmeye devam eden Gölge, mahalledeki insanlarla iletişim kurmaya başlıyor ve hem kendi hayatları hem de başrolün hayatı değişmeye başlıyor.

Popüler çevrim içi yayın akış hizmeti Netflix’in yeni Türk dizisi 50m2, her ne kadar dizi içinden görüntüler içermese de, izleyiciler dizinin ne sunmak istediğini tanıtım fragmanından anlayabilirler. Netflix’in ilerleyen günlerde yeni dizisi hakkında daha fazla bilgi ve yeni bir fragman yayınlayacağı düşünülüyor. Ancak şu an için dizi hakkında ortaya çıkan bilgiler bunlarla sınırlı. Netflix’in yeni Türk dizisi izleyicisiyle 27 Ocak’ta buluşacak.

Netflix ‘in yayınladığı 50m2 ‘nin ilk tanıtım videosu

 

İlginizi Çekebilir:

Satranç Dünyasında Netflix Etkisi: The Queen’s Gambit, Dünya Genelinde Satranca Yönelik İlgiyi Artırdı 

Netflix Türkiye, 2021 Yılı İçin Ocak Ayı Takvimini Açıkladı 

Netflix Yeni Fantastik Dizisi Shadow and Bone’dan Görüntüler Yayınladı

Apple Car Gerçek oluyor, Yeni Oyun Konsolu KFConsole Tanıtıldı – DigiToll #47:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz