Epik Store ücretsiz

Bilgisayar oyuncuları için özel avantajlar sunan satış platformu Epik Store, haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı. Epik Store, kullanıcılarına her hafta iki ücretsiz oyun veriyor. Bu hafta verilen ücretsiz oyunlar Close To The Sun ve Sherlock Holmes: Crimes and Punishments. İki oyunu da şu an Epik Store üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz.

Epik Store, PC tarafında Steam ile yarışabilmek için farklı yollara başvurdu. Bu yollardan oyuncuları en sevindiren ise ücretsiz olarak verilen haftalık oyunlar. Şu an büyümeye ve gelişmeye devam eden, oyun satış platformu olan Epik Store, bu hafta ücretsiz vereceği oyunları açıkladı. Bu hafta verilen ücretsiz oyunlar Close To The Sun ve Sherlock Holmes: Crimes and Punishments. İki oyunu da şu an Epik Store üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz.

Close To The Sun nasıl bir oyun?

Close To The Sun nasıl bir oyun

Bağımsız yapım olarak çıkışını yapan Close To The Sun, Steam üzerinden satılmayan bir oyun. Sadece Epik Store üzerinden satılan bu oyunun resmi satış fiyatı 89 Türk lirası. 1897 tarihinde Rose Archer adında bir gazeteciyi oynadığımız bu oyunda, kardeşimiz Ada’yı bulmaya çalışıyor. Kız kardeşimizi aramak için ilk olarak Helious isimli gemi ile bir adaya ulaşmaya çalışıyoruz. Hem kardeşimizi aramaya hem de çevremizi saran gizemli olayları çözmeye çalıştığımız bu bağımsız yapımı, şuan Epik Store üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

50 GB’lık bir boyutu olan bu oyun, çalışabilmek için en az Windows 10 sürümüne ihtiyaç duyuyor. Oyunu önerilen ayarlarda çalıştırmak için Ryzen 7 bir işlemciye ve GTX 1060 ekran kartına ihtiyaç var ya da eşit özelliklere sahip başka donanım parçalarına ihtiyaç var. Ayrıca oyun çalışabilmek için 8 GB RAM’e ihtiyaç duyuyor.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments nasıl bir oyun?

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments nasıl bir oyun

Efsane dedektif Sherlock Holmes’ü kontrol ettiğimiz bu oyunda, minicik ip uçlarını bir araya getirmeye ve büyük resimden de büyük olan olayları görmeye çalışıyoruz. Yani Sherlock Holmes doğasına oldukça uygun bir oyun. Sherlock Holmes ile özleştirilmiş olan, ayrıntılardan olayı çözme olayı için oyun içerisinde 14 farklı yeteneğimiz bulunuyor bu yetenekleri kullanarak, olayları çözmeye ve hikayeyi tamamlamaya çalışıyoruz.

14 GB’lık bir boyuta sahip olan oyun çalışabilmek için Windows Vista ve üzeri bir sürüme ihtiyaç duyuyor. İşlemci olarak ise 2.4 GHz frekans hızına çıkabilen 2 çekirdekli bir işlemciye ihtiyacı var. Ekran bileşeni olarak ise AMD Radeon HD 3850 ve üzeri bir karta ihtiyaç duyuyor. Ayrıca 2018 MB RAM, oyunu çalıştırmak için yeterli.

30 bin liraya Huawei Mate Xs mi? Denizli’de üzüm bağı mı?

PlayStation Plus, Nisan ayı oyunları açıklandı 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz