Okuma Süresi
1 dakika

OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen yaptığı açıklamada OPPO markası altında ilk akıllı saatlerini çıkaracaklarını belirtti.

Giyilebilir teknolojiler pazarına yeni bir marka daha giriş yapıyor. OPPO Başkan Yardımcısı BrianShen yaptığı açıklamada OPPO çatısı altında çıkacak ilk akıllı saatlerini tanıttı. OPPO’nun yeni akıllı saati tasarımsal olarak fazlasıyla Apple Watch’a benziyor. Shen, yeni çıkaracakları saatin resmi fotoğraflarını yayınladıktan sonra ekranı hakkında bilgiler verdi.  

OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen yeni akıllı saatleri için Yılın en iyi görünen akıllı saati ifadelerini kullandı. Kıvrımlı, esnek bir ekrana sahip olan yeni OPPO saati üzerinde 2 tane fiziksel tuş bulunuyor. Fiziksel tuşlarının arasında bir mikrofon bulunduran saatin telefon görüşmelerini destekleyeceği belli. EKG fonksiyonuna sahip olacak yeni saat hakkında OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen teknik özellik noktasında başka bir açıklamada bulunmazken OPPO’nun akıllı saatlerinin 2020 yılının ilk çeyreğinde çıkacağını onayladı.  

OPPO’nun yeni akıllı saatini MWC 2020 fuarında daha detaylı olarak tanıtacağı düşünülüyor.  

Askeri dayanıklılık testlerinden geçen ilk akıllı saat T-Rex tanıtıldı

Xiaomi’den yeni akıllı saat

Honor’un pil ömrüyle dikkat çeken yeni akıllı saati MagicWatch 2 Türkiye’ye geliyor