fups-kart-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Finansal teknoloji sektörüne yeni giriş yapmış olan FUPS, yenilikçi özellikleri ile kullanıcıların bütçe ayarlamasını çok daha iyi bir şekilde yapabilmesini sağlıyor.

Yeni finansal teknoloji markası FUPS, tüm kullanıcılar için yayınlandı. Uygulama ile birlikte para transferi, fatura/abonelik ödemeleri, sanal ve fiziksel kart ödemeleri, e-pin (oyun, video, film, müzik platformları) alışverişleri, ortak ödeme ve uçtan uca bütçe yönetimi gibi işlemler yapılabiliyor. Üstelik tüm bu işlemler, 7/24 kesintisiz, güvenli, kolay ve ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası elektronik para kuruluşu lisansının yanı sıra, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi (BKM) üyeliğine sahip olan Lydians tarafından geliştirilen FUPS, yeni özellikleri ile dikkat çekiyor. Uygulamanın patentli özellikleri olan “Harcamadan Böl Böl” ve “Seç Seç Hesap” ilk günden tüm kullanıcılara sunuluyor.

Uygulama, tüm iOS, Android ve HarmonyOS cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışıyor ve marketlerde yer alıyor. Ayrıca kullanıcılar, FUPS.com internet şubesi üzerinden de tüm işlemleri gerçekleştirebiliyor. Temassız özellikli VISA kart, uygulama içerisinde isme özel sipariş edilebiliyor.

fups-uygulama

FUPS Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüce Zerey, konu hakkında “FUPS; kullanıcılarının hayatlarındaki finansal gerilim noktalarına katma değer sağlayacak hizmet ve özellikleri sunarak; paralarının değerini bilmelerine, bütçelerini etkin ve akıllı yönetmelerine destek oluyor.” şeklinde konuştu.

FUPS’un son kullanıcıyla buluşmasından büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını ifade eden FUPS CEO’su Cem Başcı ise şunları söyledi: “Yüksek bankacılık deneyimine ve bilgisine sahip bir ekip olarak iddialıyız. 2018 yılından bu yana üzerinde çalıştığımız, tamamen kendi insan kaynağımız ile gerçekleştirdiğimiz FUPS’un; gençlerin, aile bireylerinin, grupça zaman geçirmeyi sevenlerin, kısacası parasının değerini bilen herkesin beklentilerine fazlasıyla yanıt vereceğine inanıyoruz. Hedefimiz, Avrupa’nın da lider fintech şirketlerinden biri olmak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Avrupa ofisimizi Litvanya’da açtık. Çok yakında size Avrupa’dan da güzel haberler vermek istiyoruz.”

İlginizi Çekebilir:

Türk Siber Güvenlik Şirketi Picus Security, 24 Milyon Dolar Yatırım Aldı 

Ozan Elektronik Para, DgPays ile Stratejik İşbirliği İmzaladı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz