Philips Aktif Gürültü Önleme Özellikli Kulaklık
Okuma Süresi
3 dakika

Philips, aktif gürültü önleme özellikli 2020 model premium kulaklık serisini tanıttı. Hollandalı teknoloji devi; serideki üç farklı modelin de kusursuz ses kalitesi, geliştirilmiş aktif gürültü önleme performansı (ANC) ve etkili pasif ses yalıtımı özelliklerine sahip olduğuna işaret etti.  

Philips, aktif gürültü önleme özellikli 2020 model premium kulaklık serisini tanıttı. Serinin; iki adet yüksek performanslı kablosuz kulak içi kulaklık ve bir adet aktif gürültü önleyicili kulak üstü kulaklıktan oluştuğu ifade edildi. Hollandalı teknoloji devi; serideki üç farklı modelin de kusursuz ses kalitesi, geliştirilmiş aktif gürültü önleme performansı (ANC) ve etkili pasif ses yalıtımı özelliklerime sahip olduğuna işaret etti. “T8505” ve “T5505” model gerçek kablosuz (TWS) kulak içi kulaklıkların Ekim ayında, H9505 model kulak üstü kulaklığın ise Kasım ayında satışa sunulacağı belirtildi. “T8505” gerçek kablosuz (TWS) kulaklık modelinin ayrıca, “2020 Red Dot Tasarım Ödülü” kazandığı bildirildi. 

Ürünlerde bulunan “Hybrid Aktif Gürültü Önleme” özelliği, üstün performans sunmayı vadediyor. Serideki gerçek kablosuz kulaklık modellerinin, yüksek düzeyde pasif ses yalıtımı ve üstün ses kalitesi sunan bir ses akustiğine sahip olduğu ifade ediliyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan ürünler; uzatılmış pil ömrü, çift mikrofonla kristal netliğinde telefon görüşmeleri, USB Type-C kablosuyla hızlı şarj özelliği, dokunmatik tuş özelliği ve “Philips Kulaklık uygulamasıyla ses ayarı ve önceden kaydedilmiş aktif gürültü önleyici modlara erişim olanağı sunmayı hedefliyor. 

Aktarılan detaylara göre “T8505 model kulaklık”; bünyesinde yüksek kaliteli 13 mm neodimiyum sürücüsü, gelişmiş aktif gürültü önleyici özelliği ve pasif ses yalıtımı teknolojilerini bulunduruyor. Yuvarlak gövdeli ve açılı oval akustik tüplü kulaklık, üç farklı kulaklık boyutu seçeneğiyle sunuluyor. “Google Fast Pair” ve Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan kulaklıklar, Android cihazlar tarafından otomatik olarak bulunup kolayca cihazlarla eşleşebiliyor. Kulaklıkta parçaları çalmak, atlamak ve duraklatmak için dokunmatik kontrol düğmeleri de bulunuyor. 

Philips ‘T5505’ kulaklık modeli, premium ses kalitesi ve konforu uygun fiyata sunmayı hedefliyor

Philips T5505 Kulaklık

Bas-konuş özelliği bulunan kulaklıklara, “Google Assistant” ve “Siri” aracılığıyla sesli komut da verilebiliyor. Ürünler; 6 saate kadar sürekli kullanıma izin veren pil ömrü haricinde kablosuz taşıma çantasıyla da ek 18 saate kadar kullanım sağlıyor. USB-C şarj kablosu, kulaklığa hızlı şarj özelliği de ekliyor ve 15 dakikalık şarjla yaklaşık 1 saatlik kullanım sağlanabiliyor. Çift mikrofon sayesinde ise telefon konuşmaları sırasında IR özelliği”, kulaklığın doğru bir şekilde kulak içinde yer alıp almadığını kontrol ediyor. IPX4 sertifikası da modelleri, açık alan kullanımına uygun bir hale getiriyor. 

Paylaşılan diğer bilgilere göre; “T5505” modeli ise premium ses kalitesi ve konforu uygun fiyata sunmayı hedefliyor. Philips’in gelişmiş aktif gürültü önleyici sistemi, farkındalık modu, büyük ve yüksek kaliteli 8 mm neodimiyum hoparlörleri, yuvarlak akustik tüpü ve 3 farklı boyuttaki değiştirilebilir kulak süngerleriyle mükemmel ses kalitesi, konfor ve pasif ses yalıtımını bir araya getiriyor. “Google Fast Pair” ve Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip kulaklık, Android cihazlar tarafından otomatik olarak bulunup kolayca eşleşebiliyor. Kulaklıkta; parçaları çalmak, atlamak ve duraklatmak için dokunmatik kontrol düğmeleri de bulunuyor. Bas-konuş özelliği bulunan modele, Google Assistant ve Siri aracılığıyla da sesli komut verilebiliyor. 

Benzer şekilde; Philips “T5505” kulaklık modeli de 5 saate kadar gürültü önleyicisini aktif bir şekilde kullanıma izin veren uzun pil ömrü haricinde taşıma çantasıyla ek 15 saate kadar kullanım ömrü, USB-C şarj kablosu kulaklığa hızlı şarj özelliği, 15 dakikalık şarjla yaklaşık 1 saatlik kullanım deneyimi, çift mikrofon desteği ve IR özelliği sunuyor ve IPX4 sertifikası bulunduruyor.  

Philips ‘H9505’ kulaklık modeli, 20 saate kadar kullanıma izin veriyor

Philips H9505 Kulaklık

Diğer yandan; Philips “H9505” kulaklık modelinin 40 mm’lik neodimiyum akustik sürücüleri yüksek detaylı, geniş bantlı ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesi (24bit /96kHz HRA akredite) vadediyor. Cihazın ayrıca, çıkartılabilir harici ses kablosu da bulunuyor. Philips’in gelişmiş “Aktif gürültü önleme (ANC)” sistemine sahip “H9505” modelinin; mükemmel pasif ses yalıtımı sağlamak amacıyla, kulaklığın yastıklarına ve sürücü muhafazalarının tasarımına da dikkat edilerek üretildiği ifade ediliyorGoogle Fast Pair ve Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan kulaklık, Android cihazlarla kolayca eşleşebiliyor.  

Kulaklıkta; parçaları çalmak, atlamak ve duraklatmak için dokunmatik kontrol düğmeleri de bulunuyor. Bas-konuş özelliği, “Google Assistant” ve “Siri” aracılığıyla kulaklığa, sesli komut da verilebiliyor. 20 saate kadar gürültü önleyicisi on/off bir şekilde kullanıma izin veren cihaz, uzun pil ömrü vadediyor ve hızlı şarj özelliği sayesinde, 15 dakikalık şarj süresiyle 1 saat kullanım ömrü sunuyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Philips’in Yeni Oyuncu Monitörü Özellikleriyle Dikkat Çekti

Philips’in ABD’nin Türkiye’yi dinleyebilmesi için kolay çözülen şifreleme cihazı sattığı söyleniyor

Philips’in sporculara özel kulaklıkları satışa sunuldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz