PUBG: BATTLEGROUNDS 12.2 Güncellemesi, geçen hafta PC’de kullanıma sunulmuştu. Bugün ise, PUBG: BATTLEGROUNDS 12.2 Güncellemesi konsol için yayınladı. 

Konsol için yayınlanan PUBG: BATTLEGROUNDS Güncellemesi beraberinde yeni bir 8×8 harita olan TAEGO’yu getiriyor. Ayrıca Survivor Pass: TAEGO artık PC ve konsol oyuncuları için yayında, böylece çeşitli TAEGO temalı ödülleri açmaya başlayabilirler!

12.2 Güncellemesi, geçen hafta PC’de kullanıma sunulmasının ardından bugün konsolda yayında. Detaylı PC yama notlarını incelemek isteyen kullanıcılar buraya tıklayarak ulaşabilir. Konsol yama notlarını incelemek isteyen oyunseverler ise güncellemenin getirdiği yeniliklere buraya tıklayarak ulaşılabilir. 

TAEGO’ya Hoş Geldiniz

TAEGO 1980’lerin Güney Kore’sinde, oyuncuların geniş ve açık sazlıklardan Hosan cezaevinin yakın bölgelerine kadar çeşitli bölgelerde mücadele etmesine fırsat veriyor. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde çıkan ilk yeni 8×8 harita TAEGO, Geri Dönüş BR (ikinci şans mekaniği) ve Şahsi-OED (kendi kendini canlandırma öğesi) dahil olmak üzere bu haritaya özel, benzersiz özelliklere sahiptir.

Taego çeşitli arazi ve çevresiyle, birçok kasabaya, evlere ve eşsiz ilgi çekici alanlara sahip bir savaş alanı. Bir gözünüz vahşi yaşamda olsun, kuş sürülerinin silah sesi ve oyuncu hareketlerine olan tepkileri sizlere olası tehlikeler için erkenden uyarı verebilir. Geri dönüş BR ve Şahsi-OED ise yeni oynanış özelliği olarak Taego ile birlikte iniş yapıyor ve oyunculara savaşa dönmek için ikinci bir şans getiriyor.

“Survivor Pass: TAEGO”nun Tanıtımı: Bu Survivor Pass’ın teması, çoğunlukla yeni harita TAEGO’dan esinlenmiştir. Oyuncular 50 seviye boyunca ilerledikçe çeşitli ödüller kazanabilirler. Hepsi bu kadarla da sınırlı değil – 50. seviyeyi geçen oyuncular madalyalar, amblemler ve G-Coin dahil olmak üzere bonus ödüller elde edebilirler.

KRAFTON, Hyundai ile ilk konsept arabası olan Pony Coupe’yi PUBG’ye taşımak için partnerlik yaptı. TAEGO haritasına özel olarak, Pony Coupe TAEGO’daki çeşitli zeminlere sahip araziler için zenginleştirilmiş kontrol sağlayan dört çekişli bir tasarıma sahiptir. Pony Coupe, efsane otomotiv tasarımcısı Giorgetto Giugiaro tarafından tasarlandı ve ilk kez 1974’te prömiyeri yapıldı.

İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile ve Tesla İşbirliğine İmza Attı!

PUBG: NEW STATE, Google Play’de 17 Milyon Ön Kayıt ile Rekor Kırdı

Oppo A54 PUBG , batarya ve kamera performansı nasıl? Alınır mı? Oppo A54 inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz