Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro ’nun fiyatı ve tüm özellikleri belli oldu. Ortaya çıkan bilgilere göre, Samsung Galaxy Buds Pro özelliklerine nazaran, uygun sayılan bir fiyatla tüketici beğenisine sunulacak.

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, yeni yılın ilk ayında düzenleyeceği bir lansmanla yeni akıllı telefon serisi Galaxy S21 ile birlikte yeni kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds Pro’yu da görücüye çıkaracak. Şirketin 14 Ocak’ta düzenleyeceği tahmin edilen etkinlikten önce yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21 ve Galaxy Buds Pro hakkında gündeme haberler gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda ortaya çıkan bir sızıntı yeni kablosuz kulaklığın fiyatını ortaya çıkardı. 

Galaxy Buds Pro’nun fiyat sızıntısının, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live ve Galaxy Buds +’ın karşılaştırıldığı bir pazarlama dokümanından çıktığı aktarılıyor. Galaxy Buds Pro’nun sızdırılan fiyatına göz atıldığında, rakiplerine nazaran daha uygun fiyatla satışa çıkacağı öne çıkıyor.

Galaxy Buds Pro ‘nun fiyatı olduğu iddia edilen görsel:

Ortaya çıkan belgelerin görüntülerinde, Galaxy Buds Pro’nun kutusuyla 28 saat, kutusuz 8 saat kesintisiz kullanılabildiği bilgisi yer alıyor. Bu bağlamda kulaklığın ayrıca kesintisiz 4,5 saat konuşma imkanı sunduğu görülüyor. Galaxy Buds Pro, kutusuyla birlikte ise 15 saate kadar arama yapmak için kullanabilir.

Samsung yeni kablosuz kulaklık modelinde, Galaxy Buds+ ve Galaxy Buds Live’dan farklı olarak IP57 sertifikasına sahip olarak kullanıcı beğenisine sunulacak. Şirketin söz konusu diğer iki modelinde ise IP52 sertifikası mevcuttu, bu bağlamda Samsung’un yeni modelinde geliştirmeye gittiği göze çarpıyor. Galaxy Buds Pro’nun IP57 sertifikası sayesinde su ve tere karşı maksimum dayanıklılık göstereceği ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modelinde ayrıca gelişmiş aktif gürültü engelleme desteği de serinin diğer modellerine göre gelişmiş bir yapıda olacak.

Galaxy Buds Pro’nun ortaya çıkan başka bir sızıntı görseline göre, cihazda 11 mm’lik bass odaklı, 6,5 mm’lik tiz odaklı sürücüler yer alacak. Bu bağlamda kullanıcılar, Galaxy Buds Pro kullanıcıların her türlü müzik seçimine karşı başarılı bir ses kalitesi sunabilecek. Cihazda ayrıca Bluetooth 5.1 ve hızlı eşleştirme gibi özellikler de bulunacak.

Galaxy Buds Pro fiyatı

Samsung’un 14 Ocak’ta düzenleyeceği etkinlikte tanıtması beklenen Galaxy Buds Pro’nun fiyatının 199 dolar (yaklaşık 1.500 TL + vergiler) olacağı sızdırılan görüntülerde yer alıyor. 

İlginizi Çekebilir:

Exynos İşlemcili Galaxy S21+’ın Geekbench Puanı Açıklandı

‘Samsung Galaxy S21 Ultra’nın, ‘S Pen’ Desteği ile Geleceği Doğrulandı 

Aktif Gürültü Engelleme Otoyol Testi – Samsung Galaxy Buds Live İnceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz