samsung-android-12-one-ui-4-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Samsung, Android 12 güncellemelerine hızlı bir şekilde devam ediyor. Şirket, şimdi de Note 10 ve S10 serileri için yeni güncellemeyi yayınladı.

Samsung, hızlı bir şekilde Android 12 güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Pixel telefonların hemen ardından Samsung, Galaxy S21 serisi için Android 12 güncellemesini yayınlamıştı. Bununla birlikte Galaxy Z Fold ve Flip serileri için de yine hızlı bir şekilde yeni güncelleme yayınlandı.

Tablet tarafına bakıldığında ise Samsung, Galaxy Tab S7 serisini Android 12 güncellemesi ile buluşturdu. Şimdi ise şirket, Galaxy S10 ve Note 10 serisi için de Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesini yayınladı.

note-10-android-12-teknosafari

Galaxy Note 10 için de yayınlanan Android 12 güncellemesi, Ocak 2022 güvenlik güncellemesini de içeriyor. Ancak güncelleme, şimdilik yalnızca İsviçre’de bulunan kullanıcıları kapsıyor. S10 serisi için ise Android 12 güncellemesi, Aralık 2021 güvenlik güncellemesini içeriyor. Bununla birlikte neredeyse tüm amiral gemisi modeller, Android 12 güncellemesine kavuşmuş oldu.

Samsung, bununla birlikte orta segment telefonları da güncelleme aşamasına geçecek. Paylaşılan bilgilere göre önümüzdeki haftalarda şirket, Android 12 güncellemesini diğer modeller için de hızlandıracak.

İlginizi Çekebilir:

Huawei AITO M5, ön sipariş sayısı ile Tesla’ya rakip oldu

Türkiye Uzay Ajansı ile Roscosmos iş birliği imzaladı

Steam, 2021 yılının en iyi oyunlarını açıkladı

Boğaziçi Üniversitesi, Veri Bilimi ve Yapay Zeka Enstitüsü kuruyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz