Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu ‘Galaxy Z Flip’in stokları bir gün içerisinde tükendi.

Samsung, 11 Şubat’ta Las Vegas’ta düzenlediği ‘’Unpacked 2020’’ etkinliğinde yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Galaxy Z Flip’i tanıttı. Merakla beklenen telefon 12 Şubat’ta ön siparişe açılmış ve stokları çok kısa sürede tükenmişti. 14 Şubat’ta mağazalarda satışa sunulan Galaxy Z Flip, bir günde mağaza stoklarını da tüketmeyi başardı.

Şirketin duyurduğu andan itibaren hakkında birçok haber ve iddia çıkan yeni katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy Z Flip, Unpacked 2020 etkinliğine de damgasını vurmuştu. Açıklanan verilere göre telefonun bütün stokları bu sabah erken saatlerde tükendi.

Dev lansmanda Samsung, Galaxy Z Flip ile birlikte yeni amiral gemisi S20 serisini de tanıtmıştı. Özellikle kamera özellikleriyle gündeme oturan yeni seriyle Samsung dikkatleri üzerine çekmeyi bir kez daha başardı.

2019 yılından beri katlanabilir ekranlı telefon furyasında ismini sıkça geçiren ve tasarımıyla ilginç görünen Galaxy Z Flip, lansmandan sonra ön siparişe açılmış ve daha sonra da mağazada tüketicilerle buluşmuştu. Ön sipariş stoklarını kısa sürede bitiren telefon, mağaza stoklarını da bir günde tüketti.

Samsung Galaxy Z Flip’i almak isteyip alamayanların ise beklemeye devam etmek zorunda olduğu açıklandı. TechRadar’dan edinilen bilgilere göre, telefonun stokları 18 Şubat tarihinde yenilenecek.

Samsung, dünyanın en büyük 8K ekranını tanıttı

Samsung Galaxy S20 ailesiyle birlikte ‘Quick Share’ özelliği de tanıtıldı!