Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana SayfaDijitalWhatsApp, Mesajlara Emoji ile Tepki Verme Özelliği Getirebilir

WhatsApp, Mesajlara Emoji ile Tepki Verme Özelliği Getirebilir

WhatsApp, son zamanlarda birçok yenilik ile gündeme geliyor. Bu sefer ise Facebook ve Discord gibi platformlarda bulunan sistem, WhatsApp için test ediliyor. Belirtilenlere göre WhatsApp, mesajlara emoji ile tepki verme özelliği  getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. 

Bilindiği üzere Facebook, Discord, Slack gibi uygulamalar, uzun zamandır mesajlara emoji ile tepki verme özelliğini destekliyor. Bu seçenek ile birlikte kullanıcılar, karşı tarafı karşılıksız bırakmamış oluyor ve daha kolay, daha hızlı bir iletişim sağlanıyor. Mesajlara emoji ile tepki verme özelliği şimdi ise WhatsApp tarafından test ediliyor.

WhatsApp Beta kullanıcıları tarafından paylaşılan bilgilere göre, uygulamada emoji ile tepki verme özelliği test edilmeye başlandı. Ancak şirket, konu hakkında herhangi bir resmi açıklamada henüz bulunmadı. Bu sebeple özelliğin uygulamaya gelip gelmeyeceği ya da ne zaman geleceği konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

whatsapp-mesajlara-emoji-tepki-teknosafari

İnternet üzerinden yayılan ekran görüntüsü, kullanıcıların mesajlara emoji ile tepki verebileceğini gösteriyor. Ancak görüntü, yalnızca özellik hakkında bilgi veriyor. Özelliğin nasıl görüneceği ya da hangi emojilerin tepki olarak eklenebileceği gibi detaylara dair bir görüntü yer almıyor.

WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüsü dışında paylaşılan hiçbir bilgi bulunmuyor. Beta kullanıcıları, özelliğin sınırlı kişiye açıldığını belirtiyor. Ancak buna rağmen internette daha fazla ekran görüntüsünün bulunmaması dikkat çekiyor.

WhatsApp, özellikle de güvenlik problemleri sonrasında çok büyük oranda kullanıcısını kaybetmişti. Bununla birlikte kullanıcılar, çoğunlukla Telegram tarafında geçmişti. Şimdi ise WhatsApp, getirdiği güncellemeler ile kullanıcılarını geri kazanmak için hızlı adımlar atıyor.

İlginizi Çekebilir:

WhatsApp, Süreli Mesajlar Seçeneğini Genişletiyor

WhatsApp Duvar Kağıdı İçin En İyi Mobil Uygulamalar

WhatsApp ’a Görüntülü Grup Görüşmelerine Sonradan Katılma Özelliği Eklendi!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR