samsung-4k-monitor-teknosafari

CES 2022 İnovasyon Ödülleri’nde monitör serisi için Samsung’a tam 9 ödül verildi. Samsung yeni bir rekorun sahibi oldu. Detaylar haberimizde.

Samsung Electronics, teknoloji alanında dünyanın en önemli organizasyonlarından Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de tanıttığı monitör ve ekran ailesi ile 9 ödül birden kazandı. CES 2022 İnovasyon Ödülleri kapsamında Samsung’un 55 inç Odyssey Ark, 49 inç Odyssey Neo G9, 32 inç Odyssey Neo G8, 34 inç Odyssey G8, 32 inç M8 akıllı monitör ve 32 inç S8 gibi monitörleri ödül almaya hak kazandı. Samsung, CES 2022 İnovasyon Ödülleri’nde aldığı toplam 9 farklı ödül ile dünyanın en büyük ve prestijli elektronik fuarında yeni bir rekora imza attı.

Samsung bir panel üreticisi olarak gelişmesini ve büyümesini sürdürüyor. Tepe seviyedeki pek çok akıllı telefonun da panelini Samsung üretiyor. TV ve monitör panelleri üretimi yapan sayılı üreticilerden biri. Aynı zamanda hem giriş seviye hem de tepe seviyede varlığını gösteriyor. Ayrıca QLED gibi inovatif fikirlerle de panel teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

CES’in organizatörü olan Tüketici Teknolojileri Derneği’nin (The Consumer Technology Association ya da kısaca CTA) sponsor olduğu CES İnovasyon Ödülleri, farklı tüketici ürünleri kategorilerinden çarpıcı tasarım ve mühendislik örneklerini öne çıkarıyor. Samsung monitörler CES İnovasyon Ödülleri’ni üst üste altı yıldır kazanarak Samsung adına oldukça güçlü bir dominasyon sağlamış durumda. Bu sene ise monitör departmanı Samsung’a tam 9 ödül kazandırdı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!’

İlginizi çekebilir:

Samsung Odyssey Neo G8 Monitörü duyurdu – Dünyada ilk!

Dell XPS 15 9500 inceleme – Hem hafif hem şık hem güçlü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz