REUTERS/Hannibal Hanschke

Samsung’un, 2020 model The Frame televizyonları artık daha büyük ve daha akıllı. 75 inçlik ekran boyutuna sahip olan yeni The Frame televizyonun 32 inçlik modeli de halihazırda mevcut. Televizyon bej ve bordo olmak üzere iki farklı çerçeve ile geliyor. Ayrıca duvar aparatı ve görünmez duvar bağlantısı gibi aksesuarlar ile birlikte çok daha şık bir görüntü elde edilebiliyor.

Yeni televizyon modelleri artık daha akıllı. Art Mode 3.0 servisi ile kullanıcıların zevklerine göre sanat eserlerinin otomatik olarak seçilmesi sağlanıyor. Ayrıca televizyona gömülü olarak gelen ortam ışığı sensörleri ile yansıtılan görüntüyü oda koşullarına göre adaptif olarak değiştirebiliyor.

Bulunduğu ortamı en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen The Frame, “Sanat Modu” açık olduğunda duvarda asılı bir sanat eseri gibi görünüyor. Standart bir televizyonda olduğu gibi ekranın kapanması yerine özel tasarım dijital sanat eserine dönüşüyor.

Samsung The Frame televizyonlarının fiyatı ne kadar?

Samsung, The Frame televizyonlarıyla ilgili herhangi bir ayrıntılı özellik veya fiyat bilgisini paylaşmadı. Ancak bu televizyonların çift LED arka panelli ve 4K olarak geleceğini söylemek mümkün. Bu televizyon haricinde, şirket 8K televizyonunu da tanıttı.

Çerçeveleri rafa kaldıran Samsung 8K TV

Samsung, 2020 QLED 8K serisine yeni nesil televizyon teknolojisi ekliyor 

Samsung, Yeni Odyssey oyun monitörü serisini ilk kez tanıttı