seturtech-teknosafari-min

Türkiye’nin öncü turizm şirketlerin birisi olan Setur, seyahat sektöründe küresel oyuncu olmak için adımlar atıyor. Şirket bu doğrultuda turizmi dijitalleştirmeyi hedefleyen SeturTech markasını hayata geçirdi.

Setur, seyahat sektöründe büyümek adına adımlar atmaya devam ediyor. Şirket, bu hedef doğrultusunda operasyon  gücünü, tecrübesini ve bilgi birikimin en güncel teknolojiler ile birleştiriyor. 2017 yılında Bilgi Teknolojileri (IT) departmanı ile dijital dönüşümüne başlayan şirket, SeturTech firmasını hayata geçirdi.

Setur’un tüm seyahat teknolojilerini üretecek yeni markası, öncelikle şirketin teknolojik dönüşümünde liderlik edecek. Yeni yapılanma kapsamında SeturTech, çalışmalarını ağırlıklı olarak turizm alanında yürütmeye devam edecek. Yapay zekadan yararlanarak akıllı sistemler üzerinde çalışan ekip, misafirlerine kişiselleştirilmiş hizmetler sunmayı hedefliyor.

alphan-kimyonok-seturtech-teknosafari

Setur Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge Direktörü Alphan Kimyonok, “Hem yurt dışına giden çalışan istihdamını geri kazanmak hem de ülkenin dört bir yanından yetenekli, bilişim dünyasında çalışmaya istekli gençleri teknoloji alanında bizimle bir adım öteye taşımak istiyoruz. Bir diğer hedefimiz ise yüksek teknoloji içeren çözümler alanında daha da ileri gitmek. Halen, Avrupa Birliği projeleri başta olmak üzere ulusal ve uluslararası projelerde ortak olarak talep edilen bir teknoloji firmasıyız.  SeturTech markası altında yer alan Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge merkezimiz ile bilimsel alanda yaptığımız çalışmalarla yeni teknolojilerin önünü açarken ürettiğimiz teknolojik ürünlerle de dijital turizm ve dijital perakendecilik alanlarında öncü olmayı hedefliyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilir:

Zyxel Nebula Güvenlik Kapsamını Genişletiyor

Vodafone Yeni Telefon Alanlara “Ekranım Güvende” Paketi Veriyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz