Deezer, Flow Moods özelliği ile ruh haline uygun müzik öneriyor. Kullanıcılar, yeni özellik ile ruh haline göre yeni müzikler keşfedebilecek.

Deezer, yeni Flow Moods özelliğini yayınladı. Yeni özellik ile birlikte uygulama, kullanıcıların ruh haline uygun müzik önerilerinde bulunuyor.

Flow Moods özelliği, kullanıcıların beğendiği müzikleri analiz eden bir algoritmaya sahip. Bu algoritma sayesinde uygulama, kullanıcıların beğenebileceği yeni müzikler öneriyor. Bu sayede yeni müzik keşfi çok daha kolay ve eğlenceli bir hal alıyor.

Yeni özellik, kullanıcılar için doğru ruh hali listesini oluşturabilmeyi hedefliyor. Bunun için ise dünyanın dört bir yanındaki editörlerinden gelen verileri, akıllı algoritmaları ve önerileri kullanıyor. Böylece kullanıcıların sevdiği sanatçıların yanı sıra, yeni müzikler de keşfedilebiliyor.

deezer-flow-moods-teknosafari

Deezer’ın 6 Flow Moods listesi şu şekilde:

  • Sen & Ben: Çiftlerin modunu yükseltip iyi hissettirecek romantik parçalar.
  • Motivasyon: Antrenmanları keyifli bir hale getirip motivasyon yükseltecek karışık liste.
  • Sakin: En sevilen sanatçılar ile dinleyicileri rahatlatacak ve gevşetecek liste.
  • Melankoli: Kendisini melankolik bir ruh halinde hisseden ve bunu sonuna kadar yaşamak isteyen kullanıcılar için özel liste.
  • Fokus: Dikkat dağınıklığına yer vermeyenler için özel liste.
  • Parti: İster tek kişilik ister kalabalık partiler için dans listesi.

Deezer Ürün ve Teknoloji Baş Sorumlusu Matthieu Gorvan “Flow’umuz zeten müzik tutkunlarına benzersiz ve gerçekten kişiselleştirilmiş bir müzik yolculuğu sunuyor. Şimdi müzik önerilerimizi bir sonraki seviyeye taşıyoruz. Flow Moods sayesinde dinleyicilerimizin günlük ruh halleri ve hisleriyle alakalı, duygusal olarak bağlantılı bir deneyim yaşamalarını sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

Spotify, Türkiye ve Dünyada 2021 Yazının En Çok Dinlenen Şarkı ve Podcast’lerini Açıkladı

Spotify, Reklamlı Abonelik Üzerinde Çalışıyor: Spotify Plus

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz