Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Bir fotoğrafı, videoyu veya dosyayı bazen yanlışlıkla telefonumuzdan silebiliyoruz. Fakat yaşadığımız dijital çağda tüm bunlar bir sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü; çeşitli mobil uygulamalarla silinen medya dosyasını veya bir belgeyi kurtarmak mümkün. İşte; ‘Silinen fotoğrafları geri getiren mobil uygulamalar.’ ‘Silinen fotoğrafları geri getirme.’ ‘Silinen fotoğraf ve videoları geri getirebileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘Silinen fotoğrafları kurtarabileceğiniz en iyi uygulamalar.’ ‘Telefonunuzdan silinen fotoğraf ve videoları geri getirme.’ 

Android kullanıcıları için hazırladığımız bu yazımızda, silinen fotoğraf ve videoların geri getirilebileceği 8 mobil uygulamayı listeledik ve indirebilmeniz için bağlantı linklerini de eklemeyi ihmal etmedik. İşte; ‘Silinen fotoğrafları geri getiren mobil uygulamalar.’ ‘Silinen fotoğrafları geri getirme.’ ‘Silinen fotoğraf ve videoları geri getirebileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘Silinen fotoğrafları kurtarabileceğiniz en iyi uygulamalar.’ ‘Telefonunuzdan silinen fotoğraf ve videoları geri getirme.’

Silinen Fotoğrafları Geri Getiren Mobil Uygulamalar

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

  • DiskDigger
  • EaseUS MobiSaver
  • Data Recovery
  • Undeleter Recover Files & Data
  • Deleted Video Recovery
  • Video Recovery
  • Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu
  • Disk Video Recovery Pro
DiskDigger

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Geliştirici: Defiant Technologies

Puan: 3,7

Telefonunuzdan sildiğiniz fotoğraf ve videoları geri getirebileceğiniz mobil uygulamalar listemizde ilk sırada DiskDigger yer alıyor. Bu uygulama ile kayıp görüntülerinizi geri alabiliyorsunuz. Kurtardığınız medya dosyalarını ise Google Drive ve Dropbox’a yükleyebiliyor veya e-posta ile gönderebiliyorsunuz. Aynı zamanda kurtardığınız dosyaları telefonunuzda farklı bir klasöre de kaydedebiliyorsunuz. Fotoğraf ve video dışında daha fazla dosyalarınızın kurtarılmasını istediğiniz takdirde ise DiskDigger Pro’yu cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.

Play Store

EaseUS MobiSaver

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

 

Geliştirici: EaseUS Data Recovery Software

Puan: 2,9

EaseUs MobiSaver uygulaması 2,9 ile düşük bir puan değerlendirmesine sahip olsa da 5 milyondan fazla indirilen bir uygulama. Bu uygulama ile hem telefonunuzun dahili belleğinden hem de SD karttan silinen fotoğraf, video, kişi, whatsapp mesajlarını geri getirebiliyorsunuz. Uygulamanın desteklediği fotoğraf biçimleri arasında; JPG, JPEG, PNG, GIF, BMP, TIF, TIFF yer alıyor. Desteklenen video formatları ise; mp4, 3gp, avı, mov.

Play Store

Data Recovery

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Geliştirici: Dailiy Utility Apps

Puan: 3,7

Silinen fotoğrafları kurtarabileceğiniz en iyi uygulamalar listemize sırada Data Recovery ile devam ediyoruz. Uygulama fotoğraf dışında silinen video, ses ve belgelerin de kurtarılmasına olanak tanıyor. Ancak uygulamanın telefonunuzda yüklü değilken silinen hiçbir dosyayı kurtaramıyorsunuz. İnternet olmadan da kullanabileceğiniz uygulama, geri getirilen dosyaları aynı zamanda yedekliyor.

Play Store

Undeleter Recover Files & Data

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Geliştirici: Fahrbot PRI

Puan: 3,3

10 milyondan fazla indirilen Undeleter Recover Files Data uygulamasında silinen tüm dosyalarınızı geri getirebilmeniz için rootlu bir Android cihazına sahip olmanız gerekiyor. Eğer telefonunuz rootsuz ise sadece silinen fotoğraflarınızı geri getirebiliyorsunuz. Bununla birlikte JPEG, JPG, PNG, MNG, JNG, GIF, MP4, OGG, WAV, MP4A, PDF, DOCX, XLSX olmak üzere pek çok dosya formatını kurtarabiliyorsunuz.

Play Store

Deleted Video Recovery

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Geliştirici: Smin photo recovery

Puan: 4,0

Tahmin edeceğiniz gibi bu uygulama ile silinen videolarınızı geri getirebiliyorsunuz. Telefonunuzda olan tüm videoları belleğine kaydeden uygulama, böylece yanlışlıkla sildiğiniz veya sildiğiniz için pişman olduğunuz videolarınızı kurtarma imkânı tanıyor. Ayrıca, uygulama telefonunuzda yüklü olmadığında da silinen videolarınız varsa geri getirebilirsiniz. Fakat bunun için, hızlı bir şekilde uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Play Store

Video Recovery

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Geliştirici: Tasty Bluberry PI

Puan: 2,5

Listemizin sonuna gelirken sırada Video Recovery uygulaması yer alıyor. Bu uygulama, FLV, AVI, MOV, MP4, MPG, 3GP olmak üzere pek çok dosya formatını desteklemektedir. Ancak, Video Recovery uygulaması ile kurtardığınız videoların kalitesinde değişiklikler söz konusu olabilir. Bununla birlikte videoların geri getirilme süresi de videonun boyutuna göre zaman alabilmektedir. Fakat, genel olarak telefonunuzdan silinen videoların pek çoğuna tekrar erişebilirsiniz.

Play Store

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Geliştirici: Baloota

Puan: 4,1

Dumpster bir Android geri dönüşüm kutusu işlevi görmektedir. Silinen fotoğraf, video olmak üzere pek çok dosyayı geri dönüşüm kutusu olarak saklayan uygulama, böylece istediğiniz zaman geri yüklemenizi sağlıyor. Kullanımı da oldukça basit olan uygulamada geri dönüşüm kutusuna gidiyorsunuz ve silme işlemini geri almak istediğiniz dosyaya tıklıyorsunuz. Ayrıca silinen dosyaları, resimleri ve videoları Dupmster bulutuna yedekleyerek cihazınızın depolama alanında yer açabiliyorsunuz.

Play Store

Disk Video Recovery Pro

Telefonunuzdan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Geliştirici: Andro Bahi

Puan: 3,3

Android telefonunuzun dahili belleğinden, SD karttan video ve fotoğraflarınızı kurtarabildiğiniz Disk Video Recovery Pro uygulaması, FLV, AVI, MOV, MP4, MPG, 3GP gibi dosya formatlarını destekliyor. Root işlemine gerek olmadan kullanabildiğiniz uygulamada verileri de yedeklemeniz gerekmiyor. Dosyalarınızı kendi belleğinde saklayan uygulama, silinen bir video ve fotoğrafa tekrar erişmenize olanak tanıyor.

Play Store

İlginizi Çekebilir:

Fitbit Versa 3 inceleme: Google bu markayı 2.1 milyar dolara aldı

2021’in İlk Yarısında 4 Milyarı Aşkın Veri İhlali Yaşandı

nesatilir.com kurusucu Yiğit Tuna anlattı: e ticarette ne satılır? e ticaret nasıl yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz