Sony, PlayStation 5 özel oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart ‘tan 15 dakikalık bir oynanış videosu paylaştı. Haziran ayında çıkışını yapacak olan oyun şimdiden grafikleriyle ilgi topladı. 

Insomniac Games’in geliştirdiği ve 2016 yılında oyunseverlerin beğenisine sunduğu Ratchet & Clank oyununun PlayStation 5 güncellemesi için yenileneceği biliniyordu. PS4’ün çıkışından üç sene sonra yayınlanan seri pek çok oyunsever tarafından beğenilmişti. Sony, geçen sene düzenlediği State of Play’de ise PS5 özel oyunlarını tanıtırken Ratchet & Clank: Rift Apart ismiyle seriye yeni bir oyunun ekleneceği haberini vermişti. Hayranları tarafından beklenen oyunun çıkış tarihi geçen günlerde açıklanmıştı. Hatta PlayStation oyunun tarihini açıklarken fragmanını da yayınlamıştı. Şirket 30 Nisan 2021 saat 00.00’da yapacağı bir State of Play etkinliğinde ise Ratchet & Clank: Rift Apart ‘tan 15 dakikalık bir oynanış videosu paylaşacağı bilgisini vermişti. Beklenen video geldi. 

15 dakikalık Ratchet & Clank: Rift Apart oynanış videosu:

Sony’nin paylaşmış olduğu Ratchet & Clank: Rift Apart’ın oynanış videosunda kahramanımız ve yeni gelen Rivet, boyutlar arasında zıplayarak, çeşitli cephanelikler ediniyor ve galaksiyi Nefarious’tan kurtarmaya çalışıyor. Oyunda yeni karakterin boyutlar arasında yaptığı geçişler ise dikkat çekiyor. 

Yayınlanan video sayesinde, oyunseverler merakla beklenen PS5 özel oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart ‘ı detaylı bir şekilde görebildi. Sony’nin State of Play’de paylaştığı videoda en fazla dikkat çeken nokta ise, oyunun yükleme hızı ve grafikleri oldu. PS5’in SSD’sinin hakkını veren bir oyun olarak karşımıza çıkan Ratchet & Clank: Rift Apart ilk tanıtıldığı dönemde de yükleme hızıyla da ilgi çekmişti. 

Sony’nin paylaştığı Ratchet & Clank: Rift Apart’ın oynanış videosu, oyunu bekleyenleri daha da heyecanlandırmış durumda. Açıklanan bilgilere göre PS5 özel oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart 11 Haziran 2021’de resmi olarak çıkış yapacak. PlayStation 5’e özel olarak Türkçe dil desteği de bulunacak oyunun PS Store’da iki farklı sürümü mevcut. 

Kullanıcılar Standart Sürüm için 619,00 TL, Deluxe Sürüm için ise 699.00 TL ödeyerek oyunu satın alabilecek.

İlginizi Çekebilir:

PlayStation Plus, Mayıs Ayında Sunacağı Ücretsiz Oyunlar Listesini Açıkladı

PlayStation 5 Özel Oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart ‘ın Çıkış Tarihi Açıklandı: Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!

Tesla Model S Kazası, Kripto Para Yönetmeliği, Apple Spring Loaded | Haftalık Teknoloji Programı:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz