Okuma Süresi
3 dakika

Sportif faaliyetlerde koşu antrenörlüğü ve kişisel veri takibi gibi özelleştirilmiş özelliklere sahip Huawei Watch GT Runner, 38.5 g ağırlığıyla her zaman yanınızda oluyor. Koşu esnasında derinizin hava almasını sağlayan tasarımı da konfordan ödün vermiyor. 5 ATM suya karşı direnç ve birçok farklı sensöre sahip akıllı saat, Harmony OS 2 işletim sistemiyle destekleniyor.

Huawei Watch GT Runner; ultra hafif tasarımı, 2 haftalık pil ömrü ve her alanda yanınızda olan detaylı özellikleriyle akıllı saat deneyimini yaşatıyor. Derinizin rahat şekilde nefes alması için kesilmiş tasarımı; polimer elyaf kılıfı, uçaklarda kullanılan titanyum alaşımlı tacı ve seramik kaplama ofsetten oluşuyor. İki saat kulpu, yarış ızgarası tasarımıyla koşu esnasında derinizin hava almasını sağlıyor. Aynı zamanda terlemeyi büyük oranda engelleyerek veri izleme esnasındaki hataların da önüne geçiyor. Özellikle spor yapanlar ve koşucular için çok önemli olan konu, tabii ki ağırlık. Huawei Watch GT Runner, sağlamlığından ödün vermezken süper hafif bir tasarıma da sahip. Böylece spor faaliyetleri esnasında oluşabilecek rahatsızlıklar da ortadan kalkıyor.

Huawei Watch GT Runner Özellikleri

Akıllı saatlerin kalp atış hızı izleme özelliği, normalde, yoğun şekilde egzersiz yaptığında etkilenir. Huawei Watch Gt Runner, dinamik izleme doğruluğunu tamamen yükseltti. Bu sayede antrenman esnasında kalp atış hızı değişiklik gösterdiğinde veriler, kalp atış hızındaki gerçek zamanlı farklılıkları izlemeye devam ederek kesintinin önüne geçiyor.

Koşmayı seviyorsanız akıllı saatin AI Koşu Antrenörü, en büyük destekçiniz olacak. Bu antrenör sayesinde kişisel verilerinize bağlı olarak koşu planlarınızı özelleştirebilirsiniz ve antrenman hedefleri belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda periyodik antrenman planları yapmak için de sağlık koşusu, yağ kaybı koşusu ve yüksek tempolu koşuyu özelleştirebilirsiniz. Akıllı saat, tüm çalışmalarınızın detaylarını tek bir bakışta görme imkânını da size sunuyor.

Bir akıllı saatin GPS özelliği, şehirden uzak bölgelerdeki koşucular için oldukça önemli bir hâl alıyor. Huawei Watch GT Runner, iki saat kulpunun içine yerleştirilmiş ve saat çekirdeğine bağlanmış antenler sayesinde daha iyi konum sinyali almanıza yardımcı oluyor.

Topluluğunuzla birlikte koşmak sizin için bir tutkuysa bu cihaz ile işiniz büyük oranda kolaylaşacak. GT Runner ile antrenman verilerinizi, sık kullandığınız üçüncü parti uygulamalarla kolayca paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda ekolojik engelleri ortadan kaldırarak diğer kullanıcılar için de daha eksiksiz veri izleme sağlamaya yardımcı oluyor.

Huawei Watch GT Runner, kendiyle aynı fiyattaki Huawei Watch GT2 Pro ile karşılaştırıldığında bazı farklılıklar ortaya çıkıyor. Huawei Watch GT Runner’ın ekranı 1.43 inç, ağırlığı 38,5 g ve cihaz tüm gün SPO2 ölçümü yapabiliyor. Huawei Watch GT2 Pro’ya baktığımızda ise 1.39 inç ekran, 54 g ağırlık ve tüm gün SPO2 ölçümünün olmadığı dikkat çekiyor. Cihazların depolama batarya ömrü, kablosuz şarj özelliği ve sistem gereksinimleri ise benzerlik gösteriyor.

Teknik Özellikleri

Boyutlar: 46,4 mm × 46,4 mm × 11

Ağırlık: 38,5 g (kayış hariç)

Malzeme: Ön Çerçeve: Seramik, Taç: Titanyum, Saat Yüzü: Gorilla Glass 3

Ekran: 1.43 inç AMOLED Renkli Ekran,  466 x 466 Pixels, PPI 326

İşletim Sistemi: Harmony OS 2

Bluetooth Arama: Desteklenir.

Wi-Fi: Desteklenmez.

NFC: Sadece Çin’de desteklenir.

Sensörler: Hızlanma Sensörü, Jiroskop Sensörü, Jeomanyetik Sensör, Optik Kalp Atış Hızı Sensörü, Ortam Işığı Sensörü, Barometrik Basınç Sensörü, Sıcaklık Sensörü

Konumlandırma Sistemi: Çift Bantlı Beşli Sistem GNSS GPS+GLONASS+BDS(Beidou)+Galileo+QZSS

Şarj: Wireless şarj

Pil Kapasite: 451 mAh (tipik değer)2, Pil Ömrü: 14 Gün (tipik kullanım), Tip: Dâhilî Lityum İyon Polimer Pil

Tuşlar: Dönebilen Taçlı Yukarı ve Aşağı Düğmeleri

Su Geçirmezlik: 5 ATM Suya Karşı Dirençli

Fiyat: 3.999,00 ₺

Huawei Watch GT Runner;  çığır açan, saklı ve asılı anten konumlandırma tasarımıyla ve yaklaşık 38,5 g ağırlığıyla hafif ve konforlu bir deneyim sağlıyor. Akıllı saat; hassas ve gerçek zamanlı kalp atış hızı takibi, bilimsel koşu programı, yapay zekâ koşu antrenörü ve outdoor koşu partneri özellikleriyle spor faaliyetlerinizi yakından takip ederek destekliyor. 2 haftalık pil ömrü ise şarj sorunuzu yaşamanızı ortadan kaldırıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz