Salı, Eylül 22, 2020
Ana Sayfa Oyun Teamfight Tactics'in TFT Set 4 Güncellemesi 15 Eylül'de Yayınlanacak

Teamfight Tactics’in TFT Set 4 Güncellemesi 15 Eylül’de Yayınlanacak

Riot Games’in sevilen strateji oyunu Teamfight Tactics ’in yeni güncellemesi TFT Set 4 – Yollar 15 Eylül’de oyunseverlere sunulacak. Pek çok yeniliğin bulunduğu güncellemede oyuncular zafere giden yolda farklı şeyler keşfetme imkanını bulacak. 

Otomatik savaş türündeki moduyla derin bir oyun deneyimi sunan Teamfight Tactics ’e, oyunculara yepyeni deneyimler sunacak TFT Set 4 güncellemesi geliyor.

Teamfight Tactics TFT Set 4 – Yollar Mekaniği – Seçilmiş

Yollar’da galibiyete giden ana yollardan birisi takımınız için doğru “Seçilmiş” şampiyonu bulmaktan geçiyor.

Sistemin şu şekilde çalışması planlanıyor: Oyuncuların karşısında belirli aralıklarla Seçilmiş bir şampiyon çıkacak. Bu şampiyonlar halihazırda 2 yıldız seviyesinde bulunuyor ve normal 1 yıldızlı hallerinin üç katı bedelle alınabiliyorlar.
Ayrıca biraz fazla güce de sahipler: Özelliklerinden biri (köken veya sınıf) “seçilmiş” olur ve o özellik kompozisyonda iki kere sayılır.

Aynı zamanda +200 Can ve ek olarak 500 Can, %35 Yetenek Gücü, 50 SG veya %25 daha az mana bedeli arasından bir nitelik ilavesi daha kazanırlar. (Sayılar ileride değişebilir.)

blank

Oyuncuların her oyunda istedikleri seçilmiş şampiyonu bulmaları pek mümkün olmayacak. Belirli bir şampiyonu bulmak ise zaten zor. İstediğiniz seçilmiş özelliğe sahip şampiyonu bulmaksa neredeyse imkânsız olacak. Oyuncuların bunun yerine seçeneklerini dikkatlice değerlendirerek ellerindekiyle en iyi takımı kurmanın yollarını bulmaları gerekecek. Birkaç yeni takım kompozisyonu şu şekilde:

Cengaver

Yeni seti oynamaya başladığınızda cengâver sinerjisi size iyi bir başlangıç noktası sunacak. Cengâverler çatışmalarda rakiplerine üstünlük sağladıkça güçlenir. Cengâverler, ilaveleri etkinleştirildiğinde kazandıkları ve sinerji o anda etkinleştirilmemiş olsa bile daha önce galip geldikleri her çatışma için can ve yetenek gücü elde eder. Bu ilave 5 defaya kadar birikir. Yani şampiyonları ne kadar uzun süre kullanırsanız o kadar güçlü olurlar.

Ay Işığı

Ay ışığı, Yollar setindeki en özgün özelliklerden biri. Ay ışığı 3 parçalık bir özellik ve ona sahip olan tüm şampiyonlar 1 veya 2 Altınlık. Yani bu özelliği oyunun erken safhalarında kolaylıkla etkinleştirebiliyorsunuz. Özellik etkinleştirildiğinde, en düşük yıldızlı şampiyonun yıldız seviyesi bir artıyor. Ay ışığı özelliğiyle bambaşka bir seviyeye ulaşmak mümkün. TFT’nin ilk 4 yıldızlı şampiyonlarıyla tanışacağız. Bu son derece güçlü şampiyonlar farklı ve eğlenceli taşıyıcı seçeneklerinin de önünü açıyor.

Çağrıcı

Yollar’daki bir diğer büyük kökense çağrıcı. Oyunda 8 çağrıcı şampiyon bulunuyor ve bu, diğer tüm özelliklerin sahip olduğundan daha fazla. İlginç olansa bu özelliğin çağrıcı şampiyonların kendilerine herhangi bir etki sağlamıyor olması. Bunun yerine çağrıcılar güçlerini kullanarak takımlarına Galio’yu çağırabiliyor. Tahtada ne kadar fazla çağrıcı varsa Galio da o kadar güçlü oluyor.

 TFT Set 4 güncellemesiyle ilgili tüm detaylar için teamfighttactics.leagueoflegends.com/tr-tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty Mobile’ın 9. Sezonu Fetih Başladı

PUBG Mobile’ın Yeni Erangel Haritası 8 Eylül’de Oyunculara Sunulacak

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendi Kendine Kaybolan Medya Özelliği WhatsApp’ın Beta Sürümünde Görüldü

WhatsApp’ın, Android beta sürümünü güncellemesiyle yeni bir özellik açığa çıktı. Söz konusu Whatsapp güncellemesinde, kendi kendine kaybolan medyalar özelliği dikkat çekti. WhatsApp’ın Durum bölümünden...

Yeni Siri, 3 Yıl Öncesine Göre 20 Kattan Daha Fazla Bilgiye Sahip! 

Kısa bir süre önce yayınlanan iOS 14, iPadOS 14 ve watchOS 14 güncellemeleriyle yeni bir görünüm ve yeni özellikler kazanan Siri, 3 yıl öncesine göre 20 kattan daha fazla bilgiye sahip...

Çocuklar İçin Eğitici Uygulama: ‘Da Vinci Kids’ Uygulamasının Yeni Sürümü Yayınlandı 

Çocuklar için eğlendirici ve eğitici bir mobil uygulama olan ‘Da Vinci Kids’in yeni sürümü yayınlandı. Uygulamanın; akıllı telefonlar ve tabletler aracılığıyla, AppStore ve Google...

Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit’in Fiyatları Açıklandı! 

Kısa bir süre önce 'Geliştirici Konferansı 2020'de görücüye çıkarılan Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit’in resmi Türkiye satış fiyatları açıklandı. Huawei Watch GT 2 Pro, ön satışa özel 2 bin...

Giyilebilir Dezenfektan Saat ‘COOL FAST’, 20 TL Bandında Piyasaya Sürülecek

Bütünsel Tıp Uzmanı Emine Baran’ın kişisel hijyen ve virüsten koruma amaçlı tasarladığı giyilebilir dezenfektan saat ‘COOL FAST’, Çin’de düzenlenen uluslararası tasarım yarışması ‘Design Intelligence Awards (DIA)’da değerlendirme...