ISO Mate
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün 30. bölümü, “Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta; ‘ISO Mate’ isimli yeni ilişki trendini, ‘Elektrikli scooter hacklenebilir mi?’ sorusunun cevabını ve Spotify’ın ‘Wish You Were’ özelliğini anlattı.  

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün yeni bölümü, Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninin 30. bölümünde Leyla Yüngül; ‘ISO Mate’ isimli sanal yollardan bulunan sevgili modelini, “Okcupid” tarafından ortaya atılan ‘ISO Mate’ kavramının tam olarak ne olduğunuSpotify’ın ‘Wish You Were’ özelliğini ve çok daha fazlasını anlattı.  

Bununla birlikte; kısa bir süre önce ABD’de yapılan bir araştırma, elektrikli scooter yazılımlarının hacklenebildiğini ortaya çıkardı. Araştırma verilerini gündemine taşıyan DigiToll’de‘Elektrikli scooter hacklenebilir mi?’ sorusunun cevabı ve uzaktan hack faaliyetlerinin ne gibi riskler taşıdığı da yer aldı. Ayrıca; tatilde teknoloji kullanım alışkanlıkları, dijital detoksApple’ın Singapur’daki yüzer mağazası ve Apple-Fortnite savaşı da teknoloji haber bülteninde kendine yer bulan başlıklar arasındaydı. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll, her Pazar “Tekno Safari” takipçileriyle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji basınının nabzını tutmak, dijital dünyanın en çok konuşulan konularından haberdar olmak ve DigiToll’ün yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!       

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Netflix Ücretsiz Deneme Tarih Oldu, Dünyanın En Zengin 4. Adamı Elon Musk – DigiToll #29 Yayında! 

Fortnite vs Apple, Android Telefonlar Depremleri Haber Verecek – DigiToll 28

Circilum io Nedir?, TikTok ABD’de Kapatılıyor Mu?, Instagram Reels – DigiToll #27 Yayında! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz