Sony, Vloggerlar ve film yapımcılarına yönelik eğitim platformu Sony Vlog Academy’i duyurdu. “Sony Vlog Academy” sayesinde vlog dünyasına adım atmak isteyenler, vlog çekimi ve film yapımı konusunda bilgi sahibi olurken, kendilerini geliştirebilecekleri ilham verici platforma ücretsiz erişebiliyor. 

Dijital medyanın gücü özellikle pandemi dönemiyle birlikte daha da önemli bir hale geldi. Sosyal medya platformları üzerinden içerik üreten ve video çeken kişilerin bu işi meslek haline getirmesi ve para kazanmaya başlamalarıyla birlikte günden güne merak edilen ‘Vlog’ için Sony yeni bir proje hayata geçirdi. Sony Türkiye’nin Sony Vlog Academy ismiyle başlattığı projede vlog çekmek isteyenlere ücretsiz bir şekilde destek sağlanacak.

Vlog Academy’nin influencer kadrosu, farklı alanlar ve farklı sosyal platformlardan; Anıl Ünlü, Gözde Mutluer, İrem Yılmaz, Kubilay Sakarya, Mert Gündoğdu, Sibil Çetinkaya, Simla Canpolat, Trail of Us ve Yolda bi’ Blog gibi profesyonel isimlerden oluşuyor. 

Sony Vlog Academy Influencerları, Sony ZV-1 profesyonel vlog kameraları ile yeni başlayan gençlere çeşitli çekim tekniklerini anlatırken, kendi gelişimlerini keşfedebilecekleri ilham verici özel videolarının yanısıra vlog dünyasına dair püf noktalarını da paylaşıyor. Tüm yıl boyunca farklı konu başlıklarından ve farklı teknikteki videolardan oluşan bu seriye Sony’nin kendi web sitesinden dileyen herkes ulaşabilecek. 

Sony, vloggerlar ve film yapımcılarına yönelik ücretsiz eğitim platformu Sony Vlog Academy ile vlog dünyasına yeni giriş yapan ya da girmeyi planlayan gençleri hedefliyor. 

Sony‘nin Vlog Academy ‘sini merak eden veya incelemek isteyenler buraya tıklayarak web sitesini ziyaret edebilir. 

İlginizi Çekebilir:

Influencer’ların Gelişimine Destek Olmayı Hedefleyen ‘Trendyol Influencer Akademi’ Kuruldu! 

Ticaret Bakanlığı ’ndan Influencer Reklamlarına Düzenleme: Tüketiciyi Yanıltan Paylaşımlar Yasak!

Instagram, Influencer Paylaşımlarındaki Gizli Reklamları Tespit Eden Yeni Bir Algoritma Geliştiriyor 

Haftalık Teknoloji Gündemi – Netflix E-Ticarete Atıldı, Bitcoin Resmi Para Birimi Oldu!:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz