Türkiye Dünya Üretiminin Merkezi Olabilir mi? Steven Young ile Think Talk #3

Timur Akkurt’un hazırladığı Think Talk’un üçüncü bölümü yayınlandı. Programın yeni bölümüne uzun yıllar Türkiye’de üst düzey yönetilicilik yapan Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Steven Young konuk oldu. 

Daha Önce Serdar Kuzuloğlu ve Tansu Yeğen’i konuk alan, geçmişi, bugünü ve geleceği düşünmeye ve konuşmaya teşvik eden program Think Talk’un bu bölümdeki konuğu Steven Young yeni normaller çerçevesinde iş dünyasının ve teknolojinin geleceğine ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Teknoloji ve yapay zeka alanında öngörülerini de paylaşan Young, Covid-19 sonrası oluşan durumun Türkiye için bir fırsat olabileceğine işaret etti. 

Uzun yıllardır Bosch Grubunun Türkiye ve bölge ülkelerinde üst düzey yöneticilik yapan Steven Young ayrıca  yeni çalışma ve iş yapış biçimi, Bosch’un çalışma prensiplerini, teknolojinin geleceği hakkında sorulara yanıt verdi. 

Timur Akkurt’un sorularını yanıtlayan Young, yeni Dünyanın yeni normalleri hakkında açıklama yaptı ve  “Türkiye Üretimin Yeni Merkezi Olacak mı? Yapay zeka gelecekte hayatın neresinde olacak?” gibi tüm soruları yanıtladı. Tüm bunlar ve çok daha fazlası videomuzda…

Daha fazla video için Tekno Safari YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Timur Akkurt’la Think Talk – Sakallarımızı ağartan dijital dönüşümü konuştuk – Serdar Kuzuloğlu – Think Talk #2

Yeni Dünyada Sahip Olmamız Gereken En Önemli Beceri Nedir? – Think Talk #1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz