Türkiye'de Corona Vakası Sonrası Olan Biten Her Şey DigiToll'de
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Dijital dünyadan zilimize takılanları ele aldığımız DigiToll‘ün altıncı bölümü yayında! DigiToll’ün yeni bölümünde Türkiye’de corona vakası sonrası olan biteni ele aldık.

Dijital dünyada olan biteni derlediğimiz DigiToll’ün bu bölümünde Türkiye’de corona vakası sonrası olan biteni ve haftanın öne çıkan teknoloji haberlerini derledik. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından açıklanan Türkiye’de corona vakası sonrasında olanla herkesi şaşırttı. Marketlerde oluşan yoğunluk, torba torba makarna alımı, yükselen kolonya fiyatları ve daha fazlası… Tüm bunların yanı sıra coronavirüse karşı olan komik davranışlar, çılgınlıklar ve absürdlükler ile Türkiye’de corona vakasını ele aldık.

Boşalan market rafları; fiyatı 45 liraya çıkıp, daha sonra indirimli olarak satılan makarnalar, yüksek fiyatlı kolonyalar bültenimizde. Teknoloji haber bülteni DigiToll’ün yeni bölümünde WhatsApp gruplarından yayılan yanlış bilgiler de ele alındı. 

Coronavirüs’e karşı alınacak önlemler, Dünya Sağlık Örgütü ‘nün pandemi ilanı, Çinli çocukların coronavirüs sonrasındaki zıpırlıkları DigiToll’ün bu haftaki konularından sadece bazıları.

Cem Avnayim ’in sunduğu, Tekno Safari editörlerinin hazırladığı DigiToll ’ün altıncı bölümünde ayrıca ESET uzmanlarının keşfettiği ve 1 milyar cihazı etkileyen açık, uzayda yetiştirilen marul, Rusya’da influencer’ların doğum günü kulamasında yaşamını yitiren 3 kişi, Türkiye’de sosyal medya üzerinden yapılan ticaret ve çok daha fazlası yer alıyor. 

Teknoloji Haberleri DigiToll’de 

teknoloji haberleri digitollde

DigiToll ile teknoloji manyaklarına, “ben teknoloji manyağı olmasam da teknoloji severim” diyenlere ve dijital dünyada sörfün alasını yapanlara yeni bir format ile merhaba diyoruz.  

Dijital dünyada olan biten, teknoloji dünyasının son gelişmeleri, yeni çıkan ürün ve teknolojiler, sosyal medyanın en çok konuşulan konuları her hafta DigiToll ekranlarından izleyicilerle buluşuyor.

Teknoloji haberleri alanında mizahi, keyifli ve eğlenceli bir tarz ile ekranlara gelen DigiToll, her Cuma 21.00’da ekrana geliyor. DigiToll’ü tiyatrocu ve Cem Avnayim sunuyor ve Tekno Safari editörleri hazırlıyor. DigiToll’de bazen zili çalıp irkilmenizi sağlayacak, bazen de mizah dolu içeriklerimizle yüzünüzü güldüreceğiz.

Teknoloji haberleri ve dijital dünyadan derlediğimiz teknoloji haber bülteni DigiToll’ü takip etmek için Tekno Safari YouTube kanalına abone olabilirsiniz. Bildirimleri açarak yayınlanan son videoları, ürün inceleme, karşılaştırma ve diğer tüm diğer deneyim videolarını izleyebilirsiniz.

DigiToll’ün tüm bölümleri için tıklayınız.