TikTok Spor HUB
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Türkiye’nin ilk spor HUB platformu, TikTok ve S Sport tarafından hayata geçirildi. Oluşturulan HUB ile spor-severlerin, uygulama üzerinden özel formatlar ve içeriklere ulaşabileceği belirtildi.  

Popüler kısa video platformu TikTok ve Türkiye merkezli spor kanalı S Sport, yeni bir iş birliği yaptıklarını duyurdu. İş birliği kapsamında; Türkiye’nin ilk spor HUB (Merkez Ağı) platformu, TikTok ve S Sport tarafından hayata geçirildi. Kurulan HUB sayesinde; TikTok kullanıcılarının, S Sport’un dünyasında yer alan en önemli spor organizasyonlarını ve geniş yelpazede farklı birçok spor dalını tanıma fırsatı elde edeceği kaydedildi.  

Aktarılan detaylara göre; 8-13 Mayıs tarihleri arasında yapılacak iş birliğiyle, TikTok’un spor dünyasına S Sport yön verecek. TikTok LIVE canlı yayınları, TikTok’a özel spor kanalları ve içeriklerin de yer aldığı ‘HUB’aPremier LeagueBundesliga, NBA, Formula 1, MotoGP ve WWE organizasyonlarının da dahil edilmesi hedeflenecek. TikTok’taki spor-severlerle buluşmaktan mutluluk duyduklarına işaret eden S Sport, bu ortaklıkla TikTok kullanıcılarını ‘premium’ spor içerikleriyle buluşturmuş olacak.  

‘S Sport’un ‘TikTok LIVE’ içeriklerine etkinlik sayfasından erişilebiliyor

TikTok LIVE

Paylaşılan diğer bilgilere göre; spor alanındaki varlığını sağlamlaştırmak isteyen TikTok, bu iş birliği süresince hem Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerini ve sporcularını ön plana çıkarıyor hem de farklı spor dallarına dikkat çekmeyi hedefliyor. Öne çıkan hesaplar arasında;  Vakıfbank Spor Kulübü, Tenisçi Miray Konar, Milli Atlet Nazlıcan İnaltekin, Formula 3 yarışçısı Cem Bölükbaşı ve Artistik Cimnastik dalında 2020 Avrupa Şampiyonu olan İbrahim Çolak da yer alıyor. 

Kısa video platformu, popüler ligler ve sporcularla etkileşime girmek isteyen spor-severlere de destek olmaya devam ediyor. Kullanıcılarının kendilerini yaratıcı bir şekilde ifade etmelerini hedefleyen TikTok; spor içerik üreticilerinin, spor kulüplerinin ve sporcuların tercih ettiği bir platform olmaya yönelik çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiriyor. S Sport’un ‘TikTok LIVE’ içeriklerine etkinlik sayfasından erişilebiliyor.   

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

TikTok, Platforma ‘Streamlabs’ Entegrasyonu Getirdi: İşte Yeni Canlı Yayın Özellikleri! 

TikTok’ta Paylaşılan Her Kampanya Videosu, Türk Kızılayı‘na 2 Dolar Bağış Olarak Dönecek

İSMEK ve TikTok #Kadınİşletmeciler Kampanyası Başlattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz