Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Uber, yeni bir hizmetini duyurdu. Şirket, ihtiyaç sahibi okullara götürmek üzere ücretsiz kitap toplamaya başlayacak. UberKitap hizmeti olarak geçen yeni hizmet sayesinde kullanıcılar kullanmadıkları kitapları evlerine gelen UberTaksi’ye teslim edecek. 

Kaliforniya merkezli Amerikan uluslararası ulaşım ağı yeni bir sorumluluk kampanyası başlattı. Daha önce pandemiyi bitirmek için aşı kampanyası geliştiren şirket, aşı randevusu olan kişilerin yolculuklarının ücretini karşılıyordu. Uber’den şimdi ise ihtiyaç sahibi okullar için yeni bir duyuru geldi.

Pandeminin devam ettiği bu dönemde zorluklarla başlayan yeni eğitim yılı için Uber, ihtiyaç sahibi okullara transfer etmek için kullanıcıların artık kullanmadıkları kitapları evlerinden ücretsiz olarak alacak. Uber, adresten teslim aldığı kullanılmayan kitapları “Herkese Kitap Vakfı”na iletilecek. Söz konusu kitaplar daha sonra belirlenen ve ihtiyacı olan köy okullarına iletilecek. 

Uberkitap kampanyası için şirketin açıklaması ise şu şekilde oldu:

“Yeni eğitim yılı başlarken ihtiyaç sahibi okullara yardım edelim

İstanbul’da bu Pazar gününe özel olarak Uber uygulaması üzerinden UberKitap ürününü seçebilir, adresinize gelecek UberTaksi’ye evinizde duran ve kullanmadığınız kitapları teslim edebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak ve ihitiyaç sahibi okullara kitap ulaştırmak için Uber uygulamasını açıp “UberKitap”ı seçin. Toplanan tüm kitaplar köy okullarına gönderilmek üzere “Herkese Kitap Vakfı”na iletilecektir.

Kitap kampanyası 19 Eylül 2021 Pazar günü 11:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır.”

Uber Ücretsiz Yolculuk Kampanyasını İkinci Doz Aşı için de Aktif Etmişti

Uber, Türkiye’de ikinci doz aşı için de mayıs ayında başlattığı ücretsiz yolculuk kampanyasını aktif ettiğini duyurdu. İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmette olan Uber ile ikinci doz aşı olmaya gidenler de ücretsiz yolculuk hakkına sahip olabilecek.

Artık İstanbul, Ankara ve İzmir’de Covid-19 aşısı yaptırmak için hastane randevusuna giden herkes hem birinci hem de ikinci doz için, ikişer defa olmak üzere toplam dört kez Uber Taksi ’yi ücretsiz kullanabilecek.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de Covid-19 aşısı olmak üzere tüm özel ve kamu hastanelerine giden kullanıcılar, Uber Taksi’yi uygulanacak her doz başına iki sefer, toplamda dört sefer ücretsiz kullanma imkanına sahip olacaklar. Ücretsiz yolculuk teklifi, yolculuk başına 40 TL’ye kadar geçerli olup ve UBERAŞI kodu ile kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir:

Uber, İzmir’de Hizmet Vermeye Başladı! 

Uber Taksi Bodrum’da Hizmet Vermeye Başladı

56 Yaşındaki Görme Engelli Kadın Uber ’e 1,1 Milyon Dolarlık Dava Açtı

5 SAAT ARALIKSIZ OYNADIK! Redmi Note 10S PUBG testi:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz