Uber Taksi Bodrum'da Hizmet Vermeye Başladı

Ulaşım teknolojisi platformu Uber, İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Bodrum’da hizmet vermeye başladı. Yeni hizmetle birlikte kullanıcılar MERHABABODRUM kodu ile 40 TL’ye kadar ücretsiz yolculuk yapabilecek.

Uber, İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra sarı taksilerle Bodrum’da hizmet vermeye başladı. Bodrum kullanıcıları yeni hizmeti kutlamak adına MERHABABODRUM kodu ile 40 TL’ye kadar ücretsiz yolculuk yapabilecekler. Aynı zamanda UBERAŞI koduyla hem kendi adına hem de aşı olacak yakınları adına Covid-19 aşısı yapılan bütün özel ve devlet hastanelerine gidiş dönüşte 40TL’ye kadar 4 ücretsiz yolculuktan faydalanabilecekler. Kullanıcılar Uber uygulamasının Wallet sekmesi altındaki promosyonlar bölümüne MERHABABODRUM ve UBERAŞI promosyon kodlarını girerek kampanyalara ulaşabilecek.

Yeni hizmet ile ilgili konuşan Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “2021 yılına hızlı bir başlangıç yaptık. İlk etapta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 3 büyük şehirde sarı taksilerle faaliyet göstermeye başladık. Uber Taksi hizmeti şimdi de Bodrum’da açılıyor. Hem Bodrumlular hem de yerli ve yabancı turistlere büyük kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz. Ayrıca Mayıs ayından itibaren sürdürdüğümüz ve büyük ilgi gören UBERAŞI kampanyamıza Bodrum’daki hastaneleri de dahil ettik.” dedi. 

İlginizi Çekebilir:

Facebook Verileri ile Türkiye ‘nin Favori Emojileri Belli Oldu

Twitter, Fleets Özelliğini 3 Ağustos’ta Rafa Kaldırıyor!

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz