TV+ ile stratejik içerik partneri Warner Bros. Discovery yöneticileri Paris’te gerçekleşen ve dünya çapında büyük bir ilgiyle takip edilen Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garros erkekler finalini birlikte izledi.

Büyük bir heyecanla geçen final maçlarını izleyen Warner Bros. Discovery CEE MENA & Türkiye Genel Müdürü Jamie Cooke ve Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, TV+ ve Warner Bros. Discovery aralarındaki iş birliğinin devam edeceğini açıkladı. İşte detaylar!

İşbirliğine Devam

Fransa’nın Paris kentinde gerçekleşen Roland Garros’ta oynanan maçları canlı yayınlarla milyonlarca sporsevere ulaştıran TV+, Warner Bros. Discovery iş birliğini sürdürüyor. Platform içerisinde Warner Bros. Discovery bünyesinde yer alan 7 kanal olan TV+, Eurosport 1 ve Eurosport 2 ile birlikte çocuk kanalları, Boomerang, Cartoon Network, belgesel kanalı Discovery, ulusal kanallar, TLC, DMAX ve çeşitli kategorilerinden ‘seç izle’ içeriğini de izleyicilerle buluşturuyor. Toprak kortta yapılan ve dünyanın en zorlu olmakla birlikte en prestijli tenis turnuvalarından birisi olan Roland Garros Fransa Açık Tenis Turnuvası erkekler finali geçtiğimiz gün gerçekleşti. Açık Teniz Turnuvası erkekler finalini, Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan ve TV+’ın stratejik içerik partnerlerinden Warner Bros. Discovery CEE MENA & Türkiye Genel Müdürü Jamie Cooke birlikte izlediler.

Uzun Soluklu Bir Anlaşma Söz Konusu

Warner Bros. Discovery ile TV+ iş birliğinin uzun soluklu bir anlaşma olduğunu açıklayan Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, konu hakkında şu şekilde konuştu:

“TV+’ta sporseverleri kaliteli içeriklerle buluşturmayı sürdürüyoruz. Bugüne kadar dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınladık. Bu alandaki yelpazemizi daha da genişleterek tenisten bisiklete, yelkenden golf karşılaşmalarına kadar birçok içeriği sporseverlerle buluşturan Eurosport 1, Eurosport 2 gibi spor dünyasının en prestijli kanallarını da bünyemizde bulundurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İzleyicilerimize daha fazla kaliteli içerik sunmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğimizi belirtmek isterim.”

Aynı şekilde Warner Bros. Discovery CEE MENA & Türkiye Genel Müdürü Jamie Cooke da yapmış olduğu açıklamada; “Spor karşılaşmalarını canlı izlemenin heyecanı bana her zaman çekici gelmiştir. TV+ ile ortaklığımız sayesinde turnuvayı izleyicilerimize ulaştırmanın ve onları bu heyecana ortak etmenin gururunu yaşıyoruz. Roland Garros’un resmi yayıncısı olarak turnuvanın her anını ekrana getirdik. Öte yandan, uzun süredir iş birliği yaptığımız değerli ortağımızla birlikte erkekler finalini izlemek de ortaklığımızı kutlamanın mükemmel bir yolu oldu. Spor, lifestyle, çocuk, reality ve belgesel türlerindeki en iyi hikayelerimizden oluşan içeriklerimizi TV+ izleyicilerine sunmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz