whatsapp karanlık mod

WhatsApp Android beta sürümünü güncelledi. Beta sürümüne gelen yeni güncellemede WhatsApp karanlık mod ile uyumlu olan yeni duvar kağıtları görülüyor. 

WhatsApp geliştiricilerinin yayınladığı yeni güncelleme 2.20.60 kodu ile geldi. Dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın geliştiricileri uygulamayı sık sık güncelliyor. Yeni eklenen güncellemeler gerekli olan güvenlik sorunlarını giderirken yeni özellikler de platforma eklenmeye devam ediyor. Kullanıcıların son dönemlerde merakla beklediği karanlık mod görselleri de WhatsApp Android beta sürümünde paylaşıldı. 

Kullanıcıların merakla beklediği ancak uzun süre geçmesine rağmen hala kavuşamadığı özellik olan karanlık mod iOS ve Android ekosistemlerinin beta sürümlerinde kullanılıyor. Ancak normal kullanıcılar da pek çok uygulamada kullanabildikleri karanlık mod özelliğini artık WhatsApp’ta kullanmak için sabırsızlıkla bekliyor. 

WhatsApp ise karanlık mod için kullanıcılar kadar aceleci davranmıyor. Geniş kapsamlı bir karanlık mod sunabilmek için şirket uzun süredir karanlık mod üzerinde çalışıyor.

Android ve iOS ekosisteminde beta sürümünde kullanılabilen WhatsApp karanlık mod hala test aşamasında. Ancak geliştirici ekip beta sürümüne sürekli olarak yeni güncellemeler ve yenilikler eklemeye devam ediyor. WhatsApp’ın Android ekosistemi için sunduğu beta sürümü şimdi yeniden güncellendi. 

Karanlık mod için özel duvar kağıtları

whatsapp karanlık mod duvar kağıtları

2.20.60 koduyla sunulan WhatsApp sürümü, merakla beklenen karanlık mod için farklı renklerde duvar kağıtlarını görücüye çıkarıyor. 

Normal WhatsApp kullanıcıları şu an ki durumlarda WhatsApp arka planlarına diledikleri fotoğrafı arka plan olarak ayarlayabiliyorlar. Kullanıcıların istedikleri gibi ayarladıkları arka plan için ise şirket kendi sunduğu düz renklerin de kullanılmasına olanak sağlıyor. WhatsApp karanlık mod için kullanılması adına daha özel duvar kağıtları kullanmak isteyen kullanıcılarına yeni duvar kağıtları sunacak. 

WhatsApp masaüstü sürümde de karanlık mod sunacak

Facebook çatısı altına bulunan WhatsApp, uygulamaya entegre edeceği karanlık mod çalışmalarına masaüstü sürümü de ekledi. Geçen günlerde ortaya çıkan görüntüler karanlık mod çalışmalarının WhatsApp masaüstü sürümünde de devam ettiğini ortaya çıkarmıştı. WhatsApp masaüstü karanlık mod haberimizi buradan detaylı olarak okuyabilirsiniz.

Beklenilen WhatsApp karanlık modun yakın zaman içerisinde kullanıcılara sunulabileceği düşünülüyor. Ancak WhatsApp tarafından henüz yapılmış resmi bir açıklama bulunmadığı için karanlık modun iOS ve Android ekosistemlerine ne zaman geleceğine dair net bir bilgi bulunmuyor.

WhatsApp ile ödeme dönemi başladı!

DigiToll Bölüm 3