Cumartesi, Aralık 5, 2020
Ana Sayfa Dijital WhatsApp karanlık mod için özel duvar kağıtları yayınladı

WhatsApp karanlık mod için özel duvar kağıtları yayınladı

WhatsApp Android beta sürümünü güncelledi. Beta sürümüne gelen yeni güncellemede WhatsApp karanlık mod ile uyumlu olan yeni duvar kağıtları görülüyor. 

WhatsApp geliştiricilerinin yayınladığı yeni güncelleme 2.20.60 kodu ile geldi. Dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın geliştiricileri uygulamayı sık sık güncelliyor. Yeni eklenen güncellemeler gerekli olan güvenlik sorunlarını giderirken yeni özellikler de platforma eklenmeye devam ediyor. Kullanıcıların son dönemlerde merakla beklediği karanlık mod görselleri de WhatsApp Android beta sürümünde paylaşıldı. 

Kullanıcıların merakla beklediği ancak uzun süre geçmesine rağmen hala kavuşamadığı özellik olan karanlık mod iOS ve Android ekosistemlerinin beta sürümlerinde kullanılıyor. Ancak normal kullanıcılar da pek çok uygulamada kullanabildikleri karanlık mod özelliğini artık WhatsApp’ta kullanmak için sabırsızlıkla bekliyor. 

WhatsApp ise karanlık mod için kullanıcılar kadar aceleci davranmıyor. Geniş kapsamlı bir karanlık mod sunabilmek için şirket uzun süredir karanlık mod üzerinde çalışıyor.

Android ve iOS ekosisteminde beta sürümünde kullanılabilen WhatsApp karanlık mod hala test aşamasında. Ancak geliştirici ekip beta sürümüne sürekli olarak yeni güncellemeler ve yenilikler eklemeye devam ediyor. WhatsApp’ın Android ekosistemi için sunduğu beta sürümü şimdi yeniden güncellendi. 

Karanlık mod için özel duvar kağıtları

whatsapp karanlık mod duvar kağıtları

2.20.60 koduyla sunulan WhatsApp sürümü, merakla beklenen karanlık mod için farklı renklerde duvar kağıtlarını görücüye çıkarıyor. 

Normal WhatsApp kullanıcıları şu an ki durumlarda WhatsApp arka planlarına diledikleri fotoğrafı arka plan olarak ayarlayabiliyorlar. Kullanıcıların istedikleri gibi ayarladıkları arka plan için ise şirket kendi sunduğu düz renklerin de kullanılmasına olanak sağlıyor. WhatsApp karanlık mod için kullanılması adına daha özel duvar kağıtları kullanmak isteyen kullanıcılarına yeni duvar kağıtları sunacak. 

WhatsApp masaüstü sürümde de karanlık mod sunacak

Facebook çatısı altına bulunan WhatsApp, uygulamaya entegre edeceği karanlık mod çalışmalarına masaüstü sürümü de ekledi. Geçen günlerde ortaya çıkan görüntüler karanlık mod çalışmalarının WhatsApp masaüstü sürümünde de devam ettiğini ortaya çıkarmıştı. WhatsApp masaüstü karanlık mod haberimizi buradan detaylı olarak okuyabilirsiniz.

Beklenilen WhatsApp karanlık modun yakın zaman içerisinde kullanıcılara sunulabileceği düşünülüyor. Ancak WhatsApp tarafından henüz yapılmış resmi bir açıklama bulunmadığı için karanlık modun iOS ve Android ekosistemlerine ne zaman geleceğine dair net bir bilgi bulunmuyor.

WhatsApp ile ödeme dönemi başladı!

DigiToll Bölüm 3 

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakkallar için ücretsiz barkod programı TrendBox nedir? Ne işe yarar?

Dijitalleşme son 10 yılın en çok konuşulan konuları arasında. Ancak pandemi süreciyle beraber 10 ayda neredeyse yılda yaşanan dijitalleşme hızına eşdeğer ölçüde iş süreçleri...

WhatsApp Masaüstüne Sesli ve Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor

WhatsApp’ın geçen aylarda duyurduğu WhatsApp Web ve masaüstü uygulamasına gelecek sesli ve görüntülü görüşme özelliğinin ekran görüntüleri ortaya çıktı. Şirket yeni özelliği sayesinde kullanıcılarına...

Black Friday ‘de Tekstil Harcamaları Elektronik Kategorisini Geride Bıraktı

E-ticaret sektöründe alışveriş çılgınlığının yaşandığı Black Friday, alışveriş tutkunlarına bu yıl da büyük indirim fırsatları sundu. PayTR'ın verilerine göre Black Friday'de internetten alışveriş hacmi...

Kötü Amaçlı Bilgisayar Virüsü Sayısı 2020’de 1 Milyarı Geçti

Küresel anlamda tüm dünyayı etkileyen koronavirüs pandemisi sebebiyle dijitalleşme ve internetin kullanım oranı artış gösterdi. Bu bağlamda dijital virüslerde de dikkat çekici gelişmeler yaşandı....

Yeni NVIDIA 3000 Serili Excalibur Oyun Bilgisayarı Satışta!

Excalibur Oyun Bilgisayarı , NVIDIA GeForce RTX 3000 serisinin tüm modellerini, E600 modeli ile satışa sunuyor. NVDIA’nın tanıttığı 3060 Ti ekran kartını da çok...