Xbox Series S Ön Siparişler

Microsoft ‘Xbox Series X’ ve ‘Xbox Series S’ oyun konsolları için yetkili internet mağazalarında ön siparişler açıldı. 10 Kasım’da raflardaki yerini alması beklenen konsolların; artırılmış yükleme hızı, iyileştirilmiş görselleri ve detayların ön plana çıktığı net ve gerçekçi karakterleriyle dikkat çektiği ifade edildi. 

ABD’li teknoloji devi Microsoft’un ‘Xbox Series X’ ve ‘Xbox Series S’ isimli yeni nesil oyun konsolları için 2 Ekim itibarıyla yetkili internet mağazalarında ön siparişler açıldı. 10 Kasım’da raflardaki yerini alması beklenen konsolların; artırılmış yükleme hızı, iyileştirilmiş görselleri ve detayların ön plana çıktığı net ve gerçekçi karakterleriyle dikkat çektiği ifade edildi. ‘Xbox Series X’in 9 bin 299 lira, ‘Xbox Series S’in ise 5 bin 399 liralık bir fiyat etiketiyle kullanıcı beğenisine sunulduğu belirtildi. 

Aktarılan diğer detaylara göre; 120 FPS’ye kadar akıcılık sunan konsollar, “Yüksek Dinamik Aralığı” ve “Xbox Hız Mimarisi ile bugüne kadar geliştirilmiş en hızlı ve en güçlü Xbox konsollar olma niteliği taşıyor. Her iki konsol için de optimize edilen oyunlar, yüksek hızda yükleme özelliği ve iyileştirilmiş görselleriyle fark yaratmayı hedefliyor. Söz konusu oyunların arasında Xbox Series X ve S geliştirme ortamlarında geliştirilmiş oyunların yanı sıra; daha önce piyasaya sürülmüş, ancak yeni nesil konsollar için özel olarak yeniden tasarlanmış oyunlar da yer alıyor. 

‘Xbox Games Pass’ sayesinde, 100’den fazla güncel oyun aylık düşük bir ücret karşılığı oynanabiliyor

Xbox Game Pass Ücret

Bununla birlikte, akıllı teslimat özelliği sayesinde; kullanıcılar oyunu bir kez satın aldığında, hangi konsolda oynarsa oynasın, o konsol için her zaman kullanılabilen en iyi sürümü elde etmiş oluyor. Üstelik Microsoft’un popüler oyun üyelik servisi olan ‘Xbox Game Pass’ sayesinde kullanıcılar, ‘Xbox Series X’ ve ‘S’te 100’ün üzerinde güncel oyunu aylık düşük bir ücret karşılığında oynama şansı buluyor. Yeni nesil Xbox konsolların, 10 Kasım itibarıyla piyasada olması bekleniyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Xbox Series X’ ve ‘Xbox Series S’ Oyun Konsollarının Yeni Türkiye Satış Fiyatı Ortaya Çıktı 

‘Xbox Game Pass’ Platformuna Eylül Ayı İçerisinde Yeni Oyunlar Ekleniyor!

Xbox Series X, Kasım Ayında Kullanıcı Beğenisine Sunulacak 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz