nvidia-gamescom-2021-battlefield-2042-teknosafari

Nvidia, Gamescom 2021 etkinliğinde birçok oyunu destekliyor. Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilen Gamescom 2021, Marvel’s Guardians of the Galaxy, Dying Light 2, Battlefield 2042 gibi oyunlar ile dikkat çekiyor.

Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirilen Gamescom 2021 etkinliğine sanal olarak katılan Nvidia, birçok oyun ile ilgili bilgiler paylaştı. Ayrıca Nvidia, RTX 3000 serisi ekran kartı modeli satın alanlara ücretsiz Battlefield 2042 hediye edecek.

Nvidia, Marvel’s Guardians of the Galaxy için özel optimizasyon çalışmaları yaptığını duyurdu. 26 Ekim’de PC için piyasaya sürülecek olan oyun, DLSS teknolojisi ve ışın izlemeli yansımalara sahip olacak.

Gamescom 2021 ile paylaşılan bir diğer bilgi ise Dying Light 2 hakkında. Aralık ayında piyasaya sürülecek olan Dying Light 2: Stay Human, Nvidia DLSS teknolojisinin yanında ışın izlemeleri yansılara sahip olacak Ayrıca oyun, tüm haritada özel aydınlatma ve gölgeleme teknolojileri kullanıyor.

Haziran ayında Nvidia, Battlefield 2042’nin resmi grafik ortağı olduğunu duyurmuştu. Bu ortaklık eşliğinde Battlefield 2042, Nvidia DLSS ve Nvidia Reflex teknolojilerini destekleyecek. GeForce RTX teknolojileri ile doldurulan Battlefield 2042, RTX 3000 serisi ekran kartı satın alan kullanıcılara ücretsiz olarak verilecek.

Nvidia, aynı zamanda Escape from Tarkov ve Rust için de Reflex optimizasyonu sağlıyor. Şirket, Unity oyun motoru tabanlı oyunlar için özel optimizasyon yazılımları getireceğini duyurdu. Yeni teknolojiler sayesinde en yüksek grafik ayarlarında bile minimum gecikme yaşanması bekleniyor.

nvidia-gamescom-2021-teknosafari

Nvidia tarafından Gamescom 2021 ile paylaşılan diğer oyun haberleri

  • 26 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan Myst, Nvidia DLSS ve ışın izlemeli yansımaları destekleyecek. Myst’i DLSS ile oynamak, 2 kat daha fazla FPS alınmasını sağlayacak.
  • 1 Eylül’de erken erişim sürecine girecek olan Grit, DLSS teknolojisini destekleyecek. Vahşi Batı hikayesine sahip oyun, 4K çözünürlükte DLSS açık iken %60 performans artışına sahip olacak.
  • Synced: Off Planet, Nvidia DLSS ve ışın izlemeli yansımalar teknolojilerini destekleyecek. Teknolojiler ile birlikte oyun, yeni fragmanında görüntüleniyor.

  • Chivalry 2, yakın zamanda DLSS teknolojisini destekleyen bir güncelleme alacak.
  • Faraday Protocol, yeni DLSS desteği ile 4K çözünürlükte %75 performans artışı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:

Nvidia, Yeni Güncelleme ve Ürünlerini Tanıttı

Nvidia, DLSS Destekli Game Ready Sürücülerini Yayınladı

Nvidia DLSS Destekli Back 4 Blood, Sevindirici Performans Gösteriyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz