WhatsApp Süresiz Sessize Alma
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

WABetaInfo”nun aktardığı bilgilere göre; WhatsApp, “2.20.201.9” sürümüyle sohbetleri süresiz bir şekilde sessize alma özelliği getiriyor. Uygulamada; daha önce yalnızca 8 saatliğine, 1 haftalığına ve 1 yıllığına sessize alma seçenekleri yer alıyordu.  

WABetaInfo”nun aktardığı detaylara göre; WhatsApp, “2.20.201.9” sürümüyle sohbetleri süresiz bir şekilde sessize alma özelliği getiriyor. Özelliğin sürüme eklenmesiyle birlikte; sohbetlerini süresiz bir biçimde sessize almak isteyen kullanıcıların, “Sessize Al” butonu altındaki “Her Zaman” seçeneğine tıklayarak konuşmalarını sonsuza kadar sessize alabilecekleri ifade ediliyor. Uygulamada; daha önce yalnızca 8 saatliğine, 1 haftalığına ve 1 yıllığına sessize alma seçeneklerinin yer aldığı biliniyor.  

WABetaInfo”; yeni eklenen seçeneğin, “1 yıl” seçeneğinin yerine yerleştirildiğine işaret ediyor. Özelliğin, hem bireysel hem de grup konuşmalarında kullanılabileceği belirtiliyor. Diğer yandan kullanıcıların, sohbetlerini süresiz bir şekilde sessize almak için uygulamanın son sürümüne sahip olmaları gerekmiyor. “Her Zaman” seçeneğinin, birkaç gün içerisinde tüm kullanıcılar için yaygın kullanıma açılacağı tahmin ediliyor.  

WhatsApp, yeni güncellemeyle beraber bünyesine ‘depolama yönetimi’ özelliği de ekleyebilir

WhatsApp Depolama Yönetimi

WhatsApp geliştiricilerinin, platforma yeni güncellemeyle beraber ‘depolama yönetimi’ özelliği de ekleyeceği iddia ediliyor. Paylaşılan detaylara göre; özellik sayesinde kullanıcılar, “Depolama Yönetimi” menüsünden uygulamanın telefonda hangi dosyalarla yer kapladığını görebiliyor. WhatsApp, bu bölümde kullanıcılarına silebilecekleri dosyalarla ilgili de önerilerde bulunuyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Kendi Kendine Kaybolan Medya Özelliği WhatsApp’ın Beta Sürümünde Görüldü

WhatsApp, Aynı Hesabı Farklı Cihazda Kullanma Özelliği Getiriyor 

WhatsApp Üzerinden Ada Satışı Yapıldı: 6,2 Milyon Dolarlık Ödeme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz