Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Xbox mini buzdolabı resmi olarak tanıtıldı. Microsoft’un geçen sene duyurduğu Xbox buzdolabının mini versiyonu video oyun sektörü için oldukça önemli olan E3 2021 etkinliğinde görücüye çıktı. 

Microsoft, 2020’nin Ekim ayında yeni nesil konsolu Xbox Series X ile Series S’in tanıtımından sonra, Twitter’da şanslı bir takipçiye ve influencer’lara hediye etmek için tam boy Xbox Series X şeklinde tematik buzdolapları üretmişti. Satışa sunulmayan ve sadece hediye verilen buzdolabının ilerleyen aylarda ise mini versiyonu ortaya çıkmıştı. 

Microsoft söz vermişti

Nisan ayına gelindiğinde Twitter’ın marka odaklı en iyi tweet yarışmasında Xbox markasının birinci oluşunun ardından Microsoft, takipçilerine bir sürprizi olduğunu açıklamıştı. Xbox oyunları pazarlama şefi Aaron Greenberg, yarışmanın ardından sürprizi açıklamış ve  Xbox Series X buzdolabının mini bir versiyonunun da satışa çıkacağını belirtmişti.

Aradan geçen iki buçuk ayın sonunda söz konusu sürprizin perdesi açıldı. Microsoft, Xbox Series X tasarımındaki mini buzdolabını video oyun sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan E3 2021’de  Xbox + Bethesda E3 lansmanında tanıttı. 

Etkinlikte hayranları sevindiren Xbox Series X mini buzdolabı bir tanıtım videosu ile de sosyal medya platformlarında yayılmaya başladı. Bir dakika uzunluğundaki tanıtım videosu, Xbox’ın YouTube kanalından da paylaşıldı. Xbox Series X mini buzdolabının videosuna bakıldığında, ürünün konsolla aynı tasarıma sahip olduğu görülüyor. Kapağı açıldığında ise, iç bölümde yeşil rengin ağırlıkta olduğu fark ediliyor. Mini buzdolabı üst taraftan da tıpkı Xbox Series X gibi görünüyor. 

Sadece kutu içecekler için uygun olan Xbox Series X’in kış tatili döneminde satışa sunulacağı bilinse de, ürünün fiyatı hakkında elde edilen bir bilgi bulunmuyor. Ancak Microsoft’un 499 dolarlık Xbox Series X oyun konsolundan daha uygun bir fiyatla mini buzdolabını satışa sunacağı düşünülüyor.

Xbox Series X mini buzdolabı tanıtım videosu:

İlginizi Çekebilir:

Microsoft, Xbox Series X/S için Geliştirdiği FPS Boost ‘u 74 Oyuna Daha Getirdi

Microsoft Başkanı Brad Smith, Kontrolsüz Yapay Zeka Teknolojilerinin ‘1984 Toplumu’ Yaratabileceğini Söyledi 

Haftanın En Yeni Teknolojileri: Apple WWDC; iOS 15, iPadOS 15 ve Daha Fazlası!:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz